Kovancılar Yeniköy’de Kanalizasyon Çalışmaları Tamamlandı

Elazığ İl Özel İdaresi Kovancılar İlçesi Yeniköy’de kanalizasyon çalışmalarını tamamladı.

Kovancılar Yeniköy’de Kanalizasyon Çalışmaları Tamamlandı

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından 2022 yılı yatırım programı kapsamında çalışmalarına başlanılan Kovancılar ilçesi Yeniköy’de kanalizasyon çalışmalarını tamamlanarak hizmete açıldı.

Elazığ’ın birçok noktasında alt yapı ve üst yapı çalışmalarını devam ettiren Elazığ İl Özel İdaresi, yapımı tamamlanan projeleri de bir bir hizmete açıyor.

Elazığ İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri Kovancılar ilçesi Yeniköy’de 1.140.000 TL ihale bedeline sahip toplamda 7500 metre kanalizasyon boru hattı, 500 kişilik fosseptik yapımını tamamlayarak hizmet açtı.

İÖİ: YOĞUN BİR TEMPOYLA HİZMET VE YATIRIMLARINI DEVAM ETTİRİYORUZ

Elazığ genelinde yürütülmekte olan çalışmalar ile ilgili olarak Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, “Elazığ İl Özel İdaresi alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile şehrimizin gelişmesi ve kalkınması için yoğun bir tempoyla hizmet ve yatırımlarını devam ettirmektedir. Yatırım programı kapsamında bir yandan köy yolları BSK asfaltlama çalışmaları ile buluşturulurken bir yandan köylerimiz de içme ve tarımsal sulama projeleri hayata geçirilmektedir” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109