Köyden Merkeze Alınan Hak Sahiplerinin İsimleri Belli Oldu!

Hak sahipliği köylerden merkeze alınan 365 hak sahibinin ve merkez köylerden hak sahibi olan 124 hak sahibinin kura çekimi yapılmıştı. AFAD Elazığ İl Müdürlüğü kura sonuçlarını açıkladı.

Köyden Merkeze Alınan Hak Sahiplerinin İsimleri Belli Oldu!

Elazığ’da 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası köylerde yapımına başlanan konutlar tamamlandı. Toplam 9 farklı noktada hak sahibi olan 365 depremzede yapılan kura ile yeni konutlarına kavuştu.

Elazığ’da deprem sonrasında yapımına başlanan tamamlandıkça da teslim edilen 365 konutun kura çekimi ile hak sahipleri belirlendi.

Hak sahipliği köylerden merkeze alınan 365 hak sahibinin ve merkez köylerden hak sahibi olan 124 hak sahibinin kura çekimi yapıldı.

AFAD Elazığ İl Müdürlüğü Hak sahipliği köylerden merkeze alınan 365 hak sahibinin ve merkez köylerden hak sahibi olan 124 hak sahibinin isim listesini açıkladı.

KÖY KURASI SONUÇLARI

TOPLU ALAN KURA SONUÇLARI

İPTAL EDİLEN İSTİNAT DUVARINA BAKAN DAİRELERİN KURA SONUCU

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 18:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 hafta Önce

Şu soyadları yurul olanra bak köyde kardeşleri muhtar diye 3 4 evde isimleri var köyde okadar ev varmi acep? Birde hani 1 kişiye 1 hak sahipliği veriliyordu tc aynı herşey aynı kariştirmiş lar sanırım

Hıdır a
Hıdır a - 2 hafta Önce

Sayı numarası 53 63 93 kişiler hep aynı şu Baskildeki yurul soyadındaki muhtarın oyunları

Ali
Ali - 2 hafta Önce

İnsanların aklı ile alay ediyorsunuz. 2010 okçular depreminde hata yapıldı seçenek sundular kentte ev yaptılar köyler boşaltıldı. Yıl 2021 yine köyden kente göç e sebep olan bir kura çekiliyor. Kırsalı önemsiyoruz diyorlar kırsalda ikamet edenleri kent e yerleştiriyorlar yazık çok yazik

İstinat Duvar Manzaralı
İstinat Duvar Manzaralı - 2 hafta Önce

En havalılarıda şu istinat duvarına bakanlar olmalı nasıl becerdi bu işi TOKİ

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109