Kuaförler Odası’ndan Urfa Sıra Gecesi Programı

Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası üyelerine ‘Urfa Sıra Gecesi’ programı düzenleyecek.

Kuaförler Odası’ndan Urfa Sıra Gecesi Programı

Daha önce birçok etkinliğe imza atan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası, 10 Ekim Pazar Günü saat 18.00’de Doubletree BY Hilton Otel’de tüm üyelerine yönelik ücretsiz ‘Urfa Sıra Gecesi’ programı düzenleyecek.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, tüm üyelerini ‘Urfa Sıra Gecesi’ programına davet ederek programın gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

TÜRKOĞLU: TÜM MESLEKTAŞLARIMIZI PROGRAMA BEKLİYORUZ

Başkan Nizamettin Türkoğlu; “Kısa bir süre önce bayan kuaförlerimize yönelik bir seminer ve eğlence programı düzenlemiştik. Erkek kuaförlerimizin de çok talebi olunca bizlerde kendilerine söz verdik en kısa sürede erkek kuaförlerimize yönelik program düzenleyeceğimize. Çok şükür programımızı gerçekleştiriyoruz. Urfa Sıra Gecesi olunca bayan kuaförlerimizden çok talep oldu. Bizde karar alarak tüm üyelerimize program yapmaya karar verdik. Erkek kuaförlerimiz, bayan kuaförlerimiz ve güzellik salonlarımız programımıza davetlidir. Bu etkinlikten kesinlikle üyelerimizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bir söylenti var, Kuaförler Odası böyle bir gece düzenliyor meslektaşlarından ücret alacak mı diye hayır kesinlikle hiçbir şekilde üyelerimizden ücret almayacağız. Benim ikinci dönem başkanlığım, şimdiye kadar hiçbir etkinliğimiz de esnaflarımızdan hiçbir ücret almadık ve almayacağız.10 Ekim Pazar günü akşam saat 6’da Doubletree BY Hilton Otel’de gerçekleştireceğiz program çok güzel atmosferde gerçekleştirileceğiz. Urfa Sıra Gecesi eğlence programımıza tüm meslektaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ziyaddin AKGÜNEŞ
Ziyaddin AKGÜNEŞ - 2 hafta Önce

Niye Urfa Sıra Gecesi?
Bu ne aymazlık, Bu ne Yabancı Hayranlığı.
Parayı Elazığlılardan kazanıp gidip Urfadan sıra gecesi ekibi getireceksiniz. Ondan sonrada kalkıp Elazığ_Harput Kültürü Musikisi Niye bu durumda diye feveran edeceksini. Lokantacılar Odası Yaptı yetmedi şimdide sıra sizdemi.
Yazıklar olsun Berberler Odasınıda, Bu Odanın yaptıklarına Göz yuman Esnaflar Odası Başkanınıda.
Sizleri Kınıyorum.

Mustafa
Mustafa - 2 hafta Önce

Yahu bu bir haber sitesinde yayımlanlanacak bir etkinlik mi?

RG
RG - 2 hafta Önce

Bu hayranlığımız ne zaman biterse elaziğ o tarihten itibaren kalkınmaya başlar. Kürsübaşını tanıtmaya gerek yok.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109