Kurum: Tüm Çalışmalara Bir Seferberlik Ruhu İçinde Katıldığına Şahit Oldum

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde helikopter kazasında şehit olan 8. Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş’ı anlatarak şehitlerimizin ailelerine başsağlığı dileklerini iletti.

Kurum: Tüm Çalışmalara Bir Seferberlik Ruhu İçinde Katıldığına Şahit Oldum

Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde meydana gelen helikopter kazasında 8. Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş ve 10 kahraman askerimiz şehit oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum elim kazada hayatını kaybeden Kolordu Komutanımız Osman Erbaş’ı anlattı.

Bakan Murat Kurum, komutanımız Osman Erbaş ve şehit olan 10 kahraman askerimizin ailelerine başsağlığı dileklerini iletti.

KURUM: TÜM ÇALIŞMALARA BİR SEFERBERLİK RUHU İÇİNDE KATILDIĞINA ŞAHİT OLDUM

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen 11 askerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Tüm milletimizin başı sağ olsun. Osman Erbaş komutanımızla yaşanan deprem sebebiyle orada yakın bir mesaimiz oluştu. Gerek Elazığ depremi esnasında gerek sonrasında depremzede kardeşlerimiz için birlikte çalışma fırsatı yakaladık. Depremzede kardeşlerimiz için yapılması gereken tüm çalışmalara bir seferberlik ruhu içinde katıldığına şahit oldum. Hakikatten çok kıymetli bir komutanımızdı. Tüm şehitlerimizin ailesine tekrar başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
AKSARAY
AKSARAY - 2 ay Önce

Sen kendine bak nasıl milleti kandırıp satamadıgin karşıyaka mahallesindeki evleri nasıl millette kura yöntemiyle itelediginizi anlatın milleti nasil kandirdiginizi anlatın millete nasıl kazık attiginizı anlatın tokinin Elazığın sırtından ne kadar kazandığını anlatın .Elazığ belediyesine torpille nasil adam aldığınızı anlatın.belediyenin işçilerin skg primlerini ödemek icin arsa satışlarını anlatın Milliegitim bakanlığının dağıttığı tabletlerin hangi zengin cocuklarina dağıtıldığını depremzede cocuklara niye verilmediğini anlatın depremden sonra gelen dünya kadar paranın nereye gittiğini kimin cebine indirdiğini kimlere peşkeş çekildiğini anlatın .

Aks.
Aks. - 2 ay Önce

Sana ne haspa,ne depremzede nede hak sahibisin!Aklınca siyaset yapıyorsun.Hadi işine hadi.

SIRADAKİ HABER

banner103