Leyla Yıldırım, Aday Adaylığını Açıkladı

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Bakkal Teyzeler Platformu Başkanı Leyla Yıldırım, görevinden istifa ederek AK Parti’ye belediye meclis üyeliği adaylığı için müracaat etti.

Leyla Yıldırım, Aday Adaylığını Açıkladı

Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve Bakkal Teyzeler Platformu Başkanı Leyla Yıldırım, Ak Parti’ye belediye meclis üyeliği için aday adaylığı müracaatını yaptı.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMAK İSTİYORUM’’

Bakkal Teyzeler olarak bilinen kadın bakkal işletmecileriyle beraber Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye adaylık dosyasını teslim eden Yıldırım,” Ak Parti vizyonumuzu en iyi şekilde temsil etmek, halkımızın huzur ve refahı için gece gündüz demeden çalışmak istiyorum’’ dedi.

“MÜCADELECİ KİŞİLİĞİME GÜVENEREK BU GÖREVE TALİP “OLDUM

Yıldırım, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Elazığ Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı başvurusu için istifa etmiş bulunmaktayım. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasete gençlerimizin ve kadınlarımızın duruşuna verdiği önem ve halka hizmetin hakka hizmet inancıyla bugünlere kadar gelmesi bizleri bu yolda çalışmaya itmiştir. Hizmet alanında edindiğim tecrübe, mesleğim gereği halk ile iç içe olmam ve onların istek ve talepleriyle ilgili makamlara ulaştırma ve çözme konusundaki mücadeleci kişiliğime güvenerek bu göreve talip oldum. Hicret mahallesinden, Yıldız bağlarına, Ulukent Mahallesinden Hilalkent Mahallesine kadar şehrin en ücra köşesinden en gelişmiş semtine kadar kadın, erkek, yaşlı, genç, engelli ayrımı yapmaksızın herkes ile buluşup belediye başkanlığımız ile aralarında gönül köprüleri oluşturmak istiyorum’’ diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER