Lokantacılar Odası Üyelerine Sigorta İndirimi

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası ve Elazığ'da faaliyet gösteren bir sigorta firmasıyla indirim protokolü imzalandı.

Lokantacılar Odası Üyelerine Sigorta İndirimi

İndirim protokolünü Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan ve RFK Sigorta yetkilisi Muhammed Köprücü tarafından imzalandı.

Protokol sonrası açıklamalarda bulunan Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Zülfü Tarhan, Esnaflarının en iyi hizmeti almayı hak ettiğini ifade ederek indirim protokolünün hayırlı olmasını diledi.

TARHAN: EN KALİTELİ HİZMETİ EN UYGUN ŞEKİLDE ALMASINI İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

Başkan Tarhan, “Esnaflarımız, en kaliteli hizmeti en uygun şekilde almasını için mücadele ediyoruz. Bugünde ilimizin önemli sigorta firmalarından olan RFK Sigorta ile indirim protokolü imzaladık. Esnaflarımız, trafik sigortası, araç kaskosu, DASK, sağlık sigortası, işyeri ve konut sigortalarında yüzde %5 - %10 oranında indirimden faydalanabilecek. Esnaflarımızın faydası olan tüm çalışmalarının içinde olacağız. Bundan sonrada indirim protokollerimiz devam edecek. Ben, indirim protokolünün iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

KÖPRÜCÜ: ESNAFLARIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM

RFK Sigorta yetkilisi Muhammed Köprücü’de,“ Bugün, Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odası ve firmamız tarafından indirim protokolü imzaladık. Ben bizleri ağırlayan ve desteklerini esirgemeyen Başkanımız Zülfü Tarhan’a teşekkür ediyorum. İndirim protokolü firmamıza ve esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 10:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109