Mahalleli Okulun Taşınmasını İstedi

Yenimahalle sakinleri, Hamdi Başaran Sokak üzerinde hizmet veren Elazığ Belediyesi Anaokulu’nun kaldırılması ve daha uygun bir alana yapılması için imza topladı.

Mahalleli Okulun Taşınmasını İstedi

Yenimahalle sakinleri, mahalledeki anaokulunun kaldırılması istiyor.

Kendi aralarında imza toplayarak, konuyu Elazığ Belediyesi’ne ileten Yeni Mahalle sakinleri, okulun mahallenin tam ortasında kaldığını bu nedenle okulun başka bir alana yapılmasını istediler.

Mahalleli, okulun başka bir alan taşınması halinde okulun alanında meydan, kuzuova minibüslerinin durak alanı ve alanın altı kısmına da otopark yapılmasını talep ettiler.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 19:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen BOZKURT
Alperen BOZKURT - 1 hafta Önce

Saygıdeğer elazıgsonhaber sitesi yöneticileri. Lütfen bu cahilleri ısrarla gündemde tutmayın. Minibüs durağı İçin okulun yıkılmasını isteyen bu insanlarla hemşehri olmaktan utanıyorum.

Şki çay çok satmak için sıfır okulu yıkın diyorlar..
Şki çay çok satmak için sıfır okulu yıkın diyorlar.. - 1 hafta Önce

İki çay iki çikolata datmak için sıfır ayarındaki okulu yıkın diyorlar elazığda bu kadar okul sorunu varken .. her insanın nefsi çok para kazanmak ister ama çocuk gelişiminde en önemki okullardan olan ana okulunu yıkın benim dükkabıma çok müşteri gelsin diyecek kadar çirkinleşebilenini daha önce hiç görmedim .. esnafı herkes fırsatçı üçkağıtçı der çıkarı için yapıyorlar bu açıklamaları derler ama muhtar varsa bunların arasında bunu konuşan muhtarın bir daha seçilmesi imkansız siyasi olarak kendi ayağına sıkıyor . Mahalelinin yüzde 90 nı yakınındaki bir okulun yıkılmasını isteyip uzak bir okula çocuğuna servis tutmak istemez .. bakalım bu komedi nasıl bitecek .. muhtarın bir daha seçilmesi imkansız , bildiğim kadarıyla bu okul yıkılsa yapılabileceği o mahalede alternatif bir alan da yok mahale komple dolu zaten.. siyasiler de şunu ön görmeli şimdi okulu yık derler yarın okulumuz yok derler kimse okul alanlarını sattık ev yaptık demez.. üçkağıtçılar :)

Elazığlı
Elazığlı - 1 hafta Önce

Elalemin memleketleri her gün nasıl gelişirim diye kafa yorup çalışırken bizim Elazığ da nasıl cahilliği artirayim diye yuzsuzce ortalıkta geziyor boş beleş yandaş Elazığ medyası da bunların sözcülüğünü yapıyor

Saçmalamayın
Saçmalamayın - 1 hafta Önce

Muhtar kendine gel okul kapatma nedir?

Teyo Ağa
Teyo Ağa @Saçmalamayın - 7 gün Önce

Cahiller.... Önce muhtarlara bir standart gelmeli...

Elazığlı
Elazığlı - 1 hafta Önce

Cahiller ordusu .Gogocu mu yetistireceksin o durak çocukların geleceğini kurtaracak mı.

Faruk AKYÜREK
Faruk AKYÜREK - 1 hafta Önce

Başka emriniz okulu başka yere taşıyın ne demek vatandaş birde servis parası versin demi okul nerde olacak tabi mahalle içinde olacak yada mahalle aralarindaki inşaat malzemesi satan işyerleri teknik servisler mantar gibi olan zincir marketlere niye ses cikarmiyon ...

Cio
Cio - 1 hafta Önce

Millet mahallesinde okul açtirmak için can çekişiyor vardir bunlarin bi çikari dunyayi dolaşipta elazigda biçaklanan japonla ismimiz çikti bunu da duyarlarsa Allah yardim etsin bize

BK
BK - 7 gün Önce

Lütfen bu dangalakları haber yapıp durmayın. Okul dediğin mahallenin tam içinde olur ki çocuklar okula rahat gidip gelebilsinler. Yeni okulu yıkıp durak yapmak neyin nesi hangi cağda yaşıyoruz. Haklılar milli eğitimden bütün okulları aldılar ses yok.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109