Meclis Üyesi Beyazelma: Yapılan Hizmetlerin Mimarı Cumhurbaşkanımızdır

İl Genel Meclis Üyesi Halim Beyazelma, İl Özel İdaresi’nin 2022 hizmet yılını geride bıraktıklarını belirterek, yapılan hizmetlerinin mimarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın olduğunu ifade etti.

Meclis Üyesi Beyazelma: Yapılan Hizmetlerin Mimarı Cumhurbaşkanımızdır

İl Özel İdaresinin 2022 yılında çok önemli hizmetler yaptığını kaydeden İl Genel Meclis Üyesi Halim Beyazelma, yapılan önemli hizmetlerin mimarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu kaydetti

BEYAZELMA: BEN İNANIYORUM Kİ 2023, 2022’DEN DAHA GÜZEL OLACAK

Halim Beyazelma, “2022 yılını geride bıraktık. Hizmet olarak geride bıraktık. Yıl olarak değil. Çünkü daha 40 gün falan var. Ben hizmet amaçlı söylüyorum. 2022 yatırım programı gerçekten başta Özel İdare’mizin, siz değerli arkadaşlarımızın gayretiyle sayın valimizin, il özel idare genel sekreteri, genel sekreter yardımcıları, birim müdürleri… kısacası emeği geçen herkese şahsım, ilçem adına ben hepinize teşekkür ediyorum. En büyük büyük alkışı alacak olan bu hizmetin mimarı Sayın Cumhurbaşkanımı Recep Tayyip Erdoğan beyefendidir. Ben inanıyorum ki 2023, 2022’den daha güzel olacak. Ben arkadaşlarıma inanıyorum. Bu konuda tekrar tekrar hepinizi saygı, sevgi, muhabbetle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109