Metin Bulut Görevine Devam Ediyor

18 Ağustos’ta yapılan 6. Olağan Büyük Kongrede AK Parti MKYK Üyeliğine seçilen Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Mustafa Ataş’tan boşalan Teşkilat Başkanlığına Erkan Kandemir’in atanmasının ardından yeniden Teşkilat Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Metin Bulut Görevine Devam Ediyor

Uzun bir süre Ege ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı olarak görev yapan AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, yeni dönemde Elazığ’ın da içerisinde yer aldığı Doğu Anadolu Bölgesinden sorumlu olacak.

Milletvekili Metin Bulut’un MKYK üyeliğinin ardından AK Parti Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine atanması ilimizde memnuniyetle karşılanırken, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze başta olmak üzere birçok isim tebrik mesajı yayımlayarak Bulut’u tebrik etti.

Bundan önceki dönemde olduğu gibi, bundan sonraki süreçte de AK Parti’ye ve ilimize hizmet etmekten memnuniyet duyacağını ifade eden Ak Parti Elazığ Milletvekili, MKYK Üyesi ve Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Metin Bulut:  “Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her fırsatta ifade ettiği gibi AK Parti halkın hizmetkârı olan bir parti ve bizde halkımıza hizmetkar olmak ilkesiyle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 2 yıl Önce

Bravo size fıratçılar, bu tür ipe sapa gelmez haberler ile şu evlendi bu öldü türü haber yaparak nasıl en iyi kanal seçildiğinizi anlamış bulunuyoruz. Durmak yok aynı boş beleş haberlerinizle yola devam reis seneye altın kupa verir.

Kemal
Kemal @Murat - 2 yıl Önce

Murat bey çok haklısınız.bir şehir düşünün her anlamda yalaka ve rezil olsun..ben kanal fırat izlemiyorum.en iyi yerel kanal seçilecek bir kapasitesininde olduğunu düşünmüyorum.bu siteyede haber değeri olmayan,bu komik haberleri görüp gülmek için giriyorum.

baldız neden öptü
baldız neden öptü - 2 yıl Önce

ÇOK KOMİKKKKKKKKK :::::::::::::::::::)))))))))))))))

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

"Kanal Fırat yalakalığa devam ediyor... Sürekli yaptığı yalakalıklarla ve saçma haberlerle 'En İyi Yerel Televizyon' ödülüne layık görülen Kanal Fırat, bu yöndeki ilerleyişine devam ediyor..."

elazığlı
elazığlı - 2 yıl Önce

ne kadarda yakışıyorsun.Allah uzak ede şu memleketin vekillerine bak heleeeeeeeeee

SIRADAKİ HABER

banner7