MHP Elazığ'da İlçe Kongrelerini Tamamladı

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver tamamlanan ilçe kongreleriyle ilgili açıklama yaptı. İl Başkanı Işıkver, “Genel Merkezimizin emir ve talimatları ile uygun görecekleri tarihlerde Merkez İlçe ve İl Kongrelerimiz yapılarak kongre sürecimiz tamamlanmış olacaktır” dedi.

MHP Elazığ'da İlçe Kongrelerini Tamamladı

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in açıklamaları şöyle;

Genel Başkanımız, Türk Dünyasının Bilge Lideri Şerefimiz, Onurumuz Dr.Devlet Bahçeli Beyin takdir ve tensipleri, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn.Edip Semih Yalçın Beyin talimatları ile başlatılan Milliyetçi Hareket Partisi 13.Olağan Kongre süreci kapsamında 5 Eylül 2020’de başlattığımız kongrelerimiz sırasıyla; Ağın, Baskil, Kovancılar, Palu, Karakoçan, Maden, Alacakaya, Arıcak, Sivrice ve Keban İlçelerimizde yapılmış, Genel Merkezimizin talimatları doğrultusunda küresel salgın önlemlerine azami riayet etmek suretiyle birlik beraberlik içerisinde, en küçük kırgınlığa mahal bırakmadan, ülkücü kardeşlik hukukumuza hâlel gelmesine müsade edilmeden gerçekleştirilmiştir.

Bilahare Genel Merkezimizin emir ve talimatları ile uygun görecekleri tarihlerde Merkez İlçe ve İl Kongrelerimiz yapılarak kongre sürecimiz tamamlanmış olacaktır.

Gerçekleştirmiş olduğumuz kongreler sonucunda görev alan yol ve dava arkadaşlarımıza halka ve Hakk’a hizmet yolunda başarılar diler, geçmişten bugüne hareketimize, davamıza emeği geçen bütün dava arkadaşlarımıza şükranlarımızı arz ederiz.

Rabbim hayırlı mübarek kılsın.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109