MHP Heyeti Elazığ’a Çıkarma Yapacak

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım beraberinde Milletvekilleri ve MYK üyeleriyle birlikte 7 Kasım Pazar günü Elazığ’a gelerek ziyaret ve incelemelerde bulunacak.

MHP Heyeti Elazığ’a Çıkarma Yapacak

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı 'Adım Adım 2023: İl İl Anadolu' programı kapsamında Partinin Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım beraberinde MKYK Üyeleri Mehmet Fendoğlu, Ömer Ekici Alper Erdem ve Eyüp Gönültaş ile birlikte 7 Kasım Pazar günü Elazığ’a gelecek.

Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım ve beraberindekiler Valilik, Belediye ve Rektörlüğü ziyaret ettikten sonra Gazi Caddesi Esnafını gezecek.

Sivrice İlçesi’nde gerçekleştirilecek olan toplu açılış törenine katılacak olan MHP Heyeti, ilçedeki incelemelerinin ardından TOKİ Rezerv alanlarını gezecek.

MHP Heyeti, 11 Ekim günü Suriye'de PKK/YPG terör örgütünün saldırısında şehit olan özel harekat polisimiz Cihat Şahin’in ailesine taziye ziyaretinde bulunacak.

MHP İl Başkanlığını ziyaret edecek olan Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım ve MKYK Üyeleri, bir düğün salonunda düzenlenecek olan genişletilmiş istişare toplantısında partilileriyle buluşacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 1 yıl Önce

MHP Elazığ’da değil Türkiye nin her yerinde oy kaybetti parti de bunun farkında olduğu için seçim barajını düşürdü ama bu bile MHP yi kurtaramaz Geçmiş ile şimdiki görüşleri ve arkasında durduğu fikirler nedense 180 derece fark etti. Doğru bir tane olur niçin eski görüşleri şimdiki tam ters istikamette oldu eskiden yavru muhalefet di şimdi yavru iktidar yancısı oldu

Kral 22
Kral 22 - 1 yıl Önce

Mhp akpnin köpeği oldu elazığa faydası yok tüm elazığa sesleniyorun oy veemeyin uyanın gerçekleri görün iyi pwrti ve chp elazığda kazancaktır

Sezgin
Sezgin @Kral 22 - 1 yıl Önce

Ne tuncelilisi arkadaşım konu millet ittifakı cumhur ittifakı.yirmi yıldır ülkenin geldiği durum ortada.ülkenin akp ve mhp ittifakıyla geldiğği durum ortada.sen kimin peşine takılmış gidiyorsun belli işte.bu halle birde birilerinin peşine takılıp gidiyorsunuz diye mi eleştiriyorsun insanları.siz gerçekten iyi değilsiniz.

Elazığlı
Elazığlı @Kral 22 - 1 yıl Önce

Tuncelililer bile o çok sevdiğiniz Gürsel Erol u kaç gündür yerden yere vururken siz takılmışsınız bir Tuncelinin peşine. Ne oldu Elazığ bir Tunceliliye mi kaldık.

23
23 @Kral 22 - 1 yıl Önce

Tamam trolcük. "Megri megri" aç ve huzurla dinle.

Gakko
Gakko @Kral 22 - 1 yıl Önce

23 sende Halk TV , fox ve roj TV yi izlemeyi bırak

23
23 @Kral 22 - 1 yıl Önce

Gakko, A Haber izlemeyi bırak, sağlığına yazık.

Gakko
Gakko @Kral 22 - 1 yıl Önce

O zaman sizde Hdp nin köpeği oluyorsunuz.Selo tasmayı Lütfü Türkan a ve size takmış haberiniz yok.

Kubilay
Kubilay - 1 yıl Önce

MHP Elazığ da bitmiştir.

#Meralabla feth etmiştir bu gün itibariyle
#Meralabla feth etmiştir bu gün itibariyle - 1 yıl Önce

Tek hedefi elazığda muhaleti bitimek olan bir partinin elazığa bir faydası olmayacağını herkes anladı artık biraz geç oldu ama insanlar anladı.. ( semih ışıkver iki gün önce katıldığı yayında tek siyasi hedefim elazığda chp ve iyi partiyi bitirip elazığı eski günlere götürmek dedi.. kaynak kanalfırat)

Meral abla elazığın gönlünü fetih etmiştir
Meral abla elazığın gönlünü fetih etmiştir @#Meralabla feth etmiştir bu gün itibariyle - 1 yıl Önce

Gazi caddesi tıklım tıklım şu an.. iyi partinin bir vekili kesin bu gidişle

Mhp Elazığda kaybetti
Mhp Elazığda kaybetti - 1 yıl Önce

Ülkücüler Elazığda çoğunlukla adres değiştirdi. Genelde izlenen politika ve yerelde de yetersiz çalışmalar MHP seçmeninin kaçmasına neden oldu. Bu gerçeği görmek istemesenizde durum böyle. MHP aslına geri dönmelidir. Günahkarların peşnden gitmeyi bırakmalı, birleştirici olup iktidara gelme çalışmsı yapmalıdır. Bu halde olmaz.

Azmi
Azmi @Mhp Elazığda kaybetti - 1 yıl Önce

Ülkücülük partiler üstü kendi özgün fikirleri olan siyasi anımdır. Partide olan ülkücü değil partilidir gençlik de parti gençlik kolları or. Andımız ülkücülüğün vazgeçilmezidir vazgeçen ülkücü değildir. Ülkücülük fikre hizmet eder ihale almaya ticaretten kazanmaya hizmet etmez.

Mhp hep yanlış yerde durdu..
Mhp hep yanlış yerde durdu.. @Mhp Elazığda kaybetti - 1 yıl Önce

Mhp hep yanlış yerde durdu elazığa hep kaybettirdi ve geçen gün il başkanı çıkmış tv ye tek hedefim elazığda iyi parti ve chp yi bitirmek diyor. Adamın hizmet yapmak proje üretmek vb bir hedefi amacı yok yani tek hedefi muhalefeti yok etmek… meral abla yıktı geçti elazığda insanlar uyanmış iş yapacakları samimi olanları tanıyor artık memlekette…

:(
:( - 1 yıl Önce

Mümkünse gelmeyin

Bülent
Bülent - 1 yıl Önce

MHP ve ortağına oy veren insanın kendine saygısı yoktur.

Bahçeli nerede o niye gelmiyor
Bahçeli nerede o niye gelmiyor - 1 yıl Önce

Elazığ’da MHP bitti oy alamaz iş başkanı itiraf etti zaten


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109