MHP İlçe Başkanlarından, Işıkver’e Destek

MHP il teşkilatı, 8 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan kongreye hazırlanırken, 10 ilçe başkanı, İl Başkanı Semih Işıkver’in yanında yer aldıklarını açıkladı.

MHP İlçe Başkanlarından, Işıkver’e Destek

Partilerinin İl Başkanına destek için bir araya geldiler.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı 8 Kasım Tarihinde gerçekleştirilecek olan 13’üncü Olağan Kongre için hazırlanıyor.

Kongre öncesi bir araya gelen 10 İlçe Başkanı, İl Başkanı Semih Işıkver’in yanında olduklarını açıkladı.

GENÇ: YOLDA ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

İlçe başkanları adına açıklamayı yapan MHP Baskil İlçe Başkanı Vehbi Genç, “Bundan sonrada bir olduğumuzu, birlik olduğumuzu, güçlü olduğumuzu beyan etmek için teşkilatımızın ve il başkanımız Sayın Semih Işıkver’in yanında olduğumuzu belirtmek için bir araya geldik. Tüm Türkiye’ye örnek olacak derecede başarılı ve ihtişamlı bir kongre olacağına inancımız tamdır. Bu kutlu davada, bu şerefli yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 18:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nereden nereye
Nereden nereye - 1 yıl Önce

Okulun kavgacı hırçın psikopat takılan hergun kavga gürültü yapan adamları siyasi temsilci olmuslar sadece değişen tek şey statü olmuş gerisi aynı o dönem kizlar için kavga edenler bugün arsa alıp inşaat yapmak için düzgün okuyan edepli bir adam neden bu memlekete bir temsilci olmaz anlamadım gitti ya müteahhit ya düğün salonu ya otomobil bayi ya otel sahibi başka yok

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109