MHP, Keban’da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi, Keban’da seçim çalışmalarını yürüteceği Seçim Koordinasyon Merkezini hizmete açtı.

MHP, Keban’da Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi, Keban İlçesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezini hizmete açtı.

Açılışa İl Başkanı Semih Işıkver, MKYK Üyesi Ömer Ekici, MHP Keban İlçe Başkanı Osman Dinç ve Belediye Başkan Adayı Ahmet Turan Özcan’ın yanı sıra partililer ve vatandaşlar katıldı.

DİNÇ: VERDİĞİMİZ SÖZDE MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SÖZ OLACAKTIR

Açılışta konuşan İlçe Başkanı Osman Dinç, “Kapınızı çalarken nasıl oy istediysek Cenabı Allah nasip ederse 1 Nisan’da da belediye başkan adayımız kazandığı an itibariyle hep beraber belediye başkanımızın kapısını çalacağız ve verdiğimiz sözde Milliyetçi Hareket Partisi söz olacaktır. Onu da belirtmek isterim”dedi.

EKİNCİ: BAŞARILARININ DEVAMINI TEMENNİ EDİYORUM

MHP MKYK Üyesi Ömer Ekici, “Yaptığı çalışmalardan dolayı kendisini takdirle karşıladığım ve başarılarının devamını temenni ediyorum. Böyle bir il başkanı, böyle bir teşkilat Elazığ’da da başarıya ulaştıracaktır, Keban’da da zafere ulaşacağımızı sizlerin bu muhteşem kalabalığını gördükten sonra inanıyorum ki Keban’ı 1 Nisan’da aynı coşkuyla tekrar Milliyetçi Hareket Partisi adayımıza teslim edeceğiz”diye kaydetti.

IŞIKVER: BUGÜN Kİ KALABALIK GÖSTERİYOR Kİ BU KEBAN’DA DA HAYAT BULMUŞ

MHP İl Başkanı Semih Işıkver ise, “Adaylar arasında seçim yapmak çok zordu ama tecrübesiyle, Keban’a hayatını adamasıyla, belediye başkanlığını bırakmasından sonraki süreçte İstanbul’da yaptığı çalışmalarla, Keban’a, Keban’ın çocuklarına, Keban’ın delikanlılarına yaptığı istihdam imkanıyla belediye başkanı dahi olmadan, belediye başkanlığını bıraktıktan sonra dahi Keban’ın insanını kucaklamasıyla bir adım öne çıkan çok değerli büyüğümüz Sayın Ahmet Turan Özcan’da karar kıldık. Bugün ki kalabalık gösteriyor ki bu Keban’da da hayat bulmuş, karşılık bulmuş bir tercih olmuş” ifadelerini kullandı.

IŞIKVER: BU SEVGİNİN EN İYİ GÖSTERİLECEĞİ YER ZEMİN, YEREL YÖNETİMLERDİR

MHP’nin üretken bir belediyecilik anlayışına sahip olduğunu ifade eden Başkan Işıkver, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin bir sözü var. Diyor ki, vatan sevgisi millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği yer zemin, yerel yönetimlerdir, belediyelerdir, dolayısıyla insanınızı kucaklayın. Belediyecilik düşünmektir, dokunmaktır, hissetmektir. Aşkla sorunlara odaklanmaktır. Belediyecilik, uzatılan ele karşılık vermektir. Yardım çağrılarını karşılıksız bırakmamaktır, garibe, gulebaya aile olmaktır, ana olmaktır, baba olmaktır, hane olmaktır, koruyucu olmaktır, MHP’nin üretken belediyecilik vizyonunda şunlar var, bir belediye başkanı tarif ederken şunu söylüyor, ayrıştıran değil, birleştiren bir belediye başkanı vizyonu” açıklamalarında bulundu.

IŞIKVER: BU VAATLERE KANMAYIN

Başkan Işıkver, “Gelirler, giderler, anlatırlar. Biz Keban’da şunları şunları yaptık. Ne hikmetse her seçime 20 gün kala geliyorlar şunu şunu işe alacam, şunu işe yerleştireceğim. Ne hikmetse bunları seçimden 3-4 ay önce ortaya çıktığı dahi görülmedi. 1 yıl önce neredeydiniz kardeşim? Her yıl geliyorsunuz bekçi yapacağız, polis yapacağız, gardiyan yapacağız. Bu vaatlere kanmayın” dedi.

ÖZCAN: HALKIMIZI BU ZEHİRLİ SUDAN MUTLAKA KURTARACAĞIZ

Keban Belediye Başkan Adayı Ahmet Turan Özcan, “İl icraatımız halkımızı temiz bir içme suyuna kavuşturmak olacaktır. Gerçekten içler acısı bir felaketin içerisindeyiz. Halkımız biçin bu büyük bir felakettir. Halkımızı bu zehirli sudan mutlaka kurtaracağız. Gözlerimle şahit oldum ki arıtma tesis yıkılmış, yerle bir edilmiş, suyumuz hiçbir arıtmadan geçmeden doğrudan ilçeye verilmektedir. Bu bir cinayettir. İkinci önceliğimiz, kentsel dönüşümü ilçemizde derhal başlatmak olacaktır”diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 18:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER