MHP Milletvekili Adayı Işıkver Çalışmalarını Sürdürdü

Elazığ’da yaşayan Pertek ve Çemişgezeklilerle buluşan MHP Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver vatandaşlara seslendi. Işıkver, “23 madden oluşan Halk Sözleşmemizde yer alan Çemişgezek-Pertek Köprüsü’nü 14 mayıs sonrasında bu şehre kazandırmak benim bu salonda sizlere sözüm olsun. Sizler bu şehirde bir vekil çıkaracak nüfusa sahipken, siyasi ve bürokrasideki yalnızlığınıza son vereceğim” ifadelerinde bulundu.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver Çalışmalarını Sürdürdü

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ 1. Sıra milletvekili adayı Semih Işıkver Çemişgezek ve Pertek Derneklerinin organizasyonu ile gerçekleştirilen toplantıda Elazığ’da yaşayan Pertekliler, Çemişgezekliler, Ulukaleliler, Şavaklılar ve Parçikanlılar ile bir araya geldi.

IŞIKVER: ÇEMİŞGEZEK-PERTEK KÖPRÜSÜ SÖZÜM OLSUN

Semih Işıkver konuşmasında, “Bazı toplumlar vardır ki onlarda bir şuurun gelişmesi bir bilincin gelişmesi için emek vermezsiniz onlar zaten hayat tecrübesi ve vermiş oldukları kavgalar ve mücadele ile bu bilince ulaşmıştır. İşte Şavağın, Çemişgezek’in, Pertek’in yiğit evlatları bu hikayeyi yazmıştır ve bizlerde bu yolda sizinle yürümekten onur duymaktayız. 1071’de Fetihlerin babası Gazi Muhammed Alparslan tarafından fethedilip bizlere emanet edilen bu topraklarda dün olduğu gibi bugün ve yarında kavgalar mücadeleler bitmeyecektir. İşte Ülkücü bilince sahip bu salonu dolduran bu yiğitler olduğu sürece Anadolu hep Türk kalacaktır. Dalayasıyla bu salona ben milli şuurumuzla ilgili bir konuşma yapmaktan daha ziyade yarın ne yapacaklarımızla ilgili bilgiler vermek isterim. Bu şehirde yaşayan Pertekliler, Çemişgezekliler, Şavaklılar, Parçikanlılar, Ulukalelir neredeyse bir milletvekili çıkaracak nüfusa sahipken, ne yazık ki ne siyaseten temsil edilmişlerdir nede bürokraside sahiplenilmişlerdir. Bu nedenle bu salonda söz veriyorum ben sizlerin bir vekili olarak sizlerin bu şehirde yalnız olmadığınızı göstereceğim. Seçim beyannamemizde 23 maddelik halk sözleşmemizde yer alan ve sizleri çok yakından ilgilendiren üç konuyu paylaşmak istiyorum. Bunlardan biri temsilde asla yalnız kalmayacaksınız. İkincisi tarım ve hayvancılığın lokomotifi olan sulama projelerini mutlak suretle bitireceğiz. Ve yılların en büyük özlemi olan Pertek-Çemizgezek köprüsünü mutlaka bu hizmet döneminde yapacağız. Bunun bu salonu dolduran sizlerin huzurunda sözünü veriyorum. Çünkü Pertek-Çemişgezek köprüsü güney ve kuzey aksının bağlantısı olacak hem suyun iki yakasındaki ulaşım imkanları hızlanacak hem de ekonomik olarak yeni bir sürecin fişeği ateşlenecektir. Bu salonu dolduran ve coşkusu ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin yanında olan ve bunun sözünü veren sizlerin varlığı yeter. Bizi sizinle aynı yola yoldaş eden Rabbine hamdüsenalar olsun. Siz bu davanın yiğit evlatlarısınız. Sizin bu asil duruşunuz MHP’yi bu Aziz şehirde birinci parti yapacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137