MHP Milletvekili Adayı Işıkver Çalışmalarını Sürdürüyor

MHP Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver, seçim çalışmaları kapsamında galericiler sitesi, doğu garajı ve Elazığ otogarını ziyaret ederek burada işletme sahipleri ve yöneticilerle bir araya geldi.

MHP Milletvekili Adayı Işıkver Çalışmalarını Sürdürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ Milletvekili Adayı Semih Işıkver seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Milletvekili Adayı Işıkver, seçim çalışmaları kapsamında galericiler sitesi, doğu garajı ve Elazığ otogarını ziyaret ederek burada işletme sahipleri ve yöneticilerle bir araya geldi.

Galericiler Sitesinde Başkan Ercan Yılmaz ve doğu garajında işletmeci Ahmet Kılıç ile alanda bulunan işletmeleri ziyaret eden Işıkver daha sonra Elazığ otogarında yer alan turizm firmalarını ziyaret etti.

Elazığ ekonomi ve iç ticareti için çok önemli olarak gördükleri bu mekanların sorunlarını bildiğini ve iş dünyasının da taleplerine vakıf olduğunu dile getiren Işıkver, 14 Mayıs sonrası 23 hedefle TBMM çatısı altında şehrin sosyokültürel ve ekonomik gelişimine etki edecek ve ilin gelecek 100 yılını şekillendirecek, ilimizi bölgenin çekim merkezi haline getirecek bu projeleri Elazığ'a kazandırmaya kararlı olduklarını ifade ederek iş dünyasının desteklerini talep etti.

Işıkver daha sonra Şavak-Der’i ziyaret ederek Dernek Başkanı Naim Doğan ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER