MHP Seçim Bürolarını Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı, Abdullahpaşa, Olgunlar ve Demokrasi Meydanında seçim bürosu açtı. Seçim bürosunun açılışına İl Başkanı Semih Işıkver, aday adayları ve partililer katıldı.

MHP Seçim Bürolarını Açtı

24 Haziran erken seçim kararının ardından bir yandan aday adaylarını kamuoyuna tanıtan bir yandan da seçim büroları ile seçmenlerine daha çabuk ulaşmayı hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisi, Abdullahpaşa, Olgunlar ve Demokrasi meydanında seçim bürosu açtı.

Açılışın ilki Abdullahpaşa Mahallesi’nde gerçekleşti.

Seçim Bürosunun açılışına İl Başkanı Semih Işıkver, Aday adayları ve partililer katıldı.

“SİZLERLE BİRLİKTE OLMANIN BAHTİYARLIĞINI YAŞIYORUM”

Açılışta konuşan İl Başkanı Işıkver, “Yaklaşık 25 yıl önce Türk-İslam davasının ruh iklimimize hakim olduğu yıllardan tanıdığım can kardeşlerimin ömrünü bu davaya vakfetmişi, bu uğurda bedenini çürütmüş kardeşlerimin öncülüğünde böyle güzel bir mekanın açılışında sizlerle birlikte olmanın bahtiyarlığını yaşıyorum. Rabbim bizleri hayırlı hizmetlere vesile etsin, bizleri utandırmasın” ifadelerini kullandı.

İkinci seçim Koordinasyon merkezinin açılışı ise Olgunlar Mahallesinde gerçekleşti.

“RABBİM HAYIR UĞURLU ETSİN”

Açılışta Konuşan İl Başkanı Işıkver, “Bu güzel mekan inşallah partimize camiamıza hayırlara vesile olur. Rabbim hayır uğurlu etsin” şeklinde konuştu.

Son olarak Demokrasi Meydanında da MHP Kadın kolları Seçim İrtibat Bürosu açıldı.

“İLK KEZ KADINLAR İÇİN BİR SEÇİM İLETİŞİM BÜROSU AÇMIŞ BULUNUYORUZ”

Açılış Konuşmasını yapan Işıkver, “Sabit bir noktada faaliyet icra edebilmesi için ilk kez kadınlar için bir seçim iletişim bürosu açmış bulunuyoruz. Rabbim hayırlara vesile etsin, hayırlı uğurlu olsun diyorum. Kadın Kolları Başkanımız ile beraber açıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103