Milletvekili Açıkkapı: Hemşehrilerimize Layık Olmaya Çalışıyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Gazi Caddesi'nde Hemşehrileriyle bir araya geldi.

Milletvekili Açıkkapı: Hemşehrilerimize Layık Olmaya Çalışıyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Elazığ'da ziyaretlerini sürdürüyor.

Milletvekili Açıkkapı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Gazi Caddesi'nde hemşehrileriyle bir araya gelerek, onların talep ve önerilerini dinledi.

Açıkkapı, "Hemşehrilerimizden gelen talepleri dinliyor, bunları ilgili makamlara iletiyoruz. Bizler, şehrimize hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze katacak, yorulmayacak, yılmayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki Türkiye yüzyılının parlayan yıldızı aziz şehrimiz Elazığ olacak. Bu süreçte lideri Recep Tayyip Erdoğan'a her zaman ve her yerde sahip çıkan, bizleri bu yolda yalnız bırakmayan aziz şehrimin yiğit insanlarına şükranlarımızı sunuyorum. " diye konuştu.

1 Ekim Pazar Günü Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yeni yasama yılına başlayacağını hatırlatan Açıkkapı, "Biliyorsunuz, TBMM'de yeni yasama yılımız başlıyor. Ankara'da AK Parti Milletvekillerimizle güzel çalışmalar yapmaya devam edecek, şehrimize değer katma gayretimizi sürdüreceğiz. Bu şehrin güzel insanlarına layık olmaya çalışıyoruz. Allah, bizleri sizlere mahçup etmesin. Cumhurbaşkanımız, Liderimizin dediği gibi bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Elazığ'a hizmet noktasında gerek Bakanlıklarla, gerekse kurumlarla temasımızı sürdüreceğiz"  dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137