Milletvekili Adayı Ercan, Vatandaşlarla Buluştu

Esnaf ve mahalle gezileriyle vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı Yüksel Ercan, Üniversite, Kültür, Olgunlar Mahallesi ile Gazi, Valifahri Bey, Hastane Caddesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Adayı Ercan, Vatandaşlarla Buluştu

İYİ Parti Milletvekili Adayı Yüksel Ercan seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Ercan seçim çalışmaları kapsamında, Üniversite, Kültür, Olgunlar Mahallesi ile Gazi, Vali Fahri Bey, Hastane Caddesi’nde vatandaşlarla buluştu.

ERCAN: İYİ PARTİ İKTİDARINDA HALKIMIZ GERÇEK BAYRAMLARI YAŞAYACAK

Yaptıkları ziyaretlerde esnafların ve vatandaşların ekonomik yönden zor durumda olduğunu gördüklerini bizzat gördüklerini ifade eden İyi Parti Milletvekili adayı Yüksel Ercan, “Seçim çalışmalarımız kapsamında diğer aday arkadaşlarımızla birlikte mahalle ve esnaf ziyaretleri yaparak halkımızla buluşuyoruz. Bayram alışverişlerinin yapıldığı bu günlerde, halkımızın büyük bir geçim sıkıntısı çektiğini bizzat gördük. Halkımız yüksek enflasyon ve düşük ücret arasında sıkışmış, çocuğuna bayramlık alamamanın mahcubiyetini yaşayan bir duruma düşürülmüş. En temel ihtiyaçların alınmasında bile zorunlu tasarrufa gidiyor, ikramlık şeker almakta bile zorlanıyor. 14 Mayıs seçimleri, halkımızın zorluklardan, yokluklardan ve yolsuzluklardan kurtulmanın başlangıcı miladı olacak. Bu bayram halkımızın sıkıntı çektiği son bayram olacak ve İYİ Parti iktidarında halkımız gerçek bayramları yaşayacak” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER