Milletvekili Ağar Açıklama Yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ulusal ev sosyal medyanın gündemine düşen Malatya’daki konuşmasıyla ilgili açıklama yaptı.

Milletvekili Ağar Açıklama Yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Malatya Gençlik Buluşması programında yaptığı konuşma ulusal ve sosyal medyanın gündemine düşmüştü. Konuyla ilgili Milletvekili Zülfü Tolga Ağar açıklama yaptı.

Milletvekili Ağar’ın açıklaması şöyle;

“İrticalen yapılan samimi bir konuşmanın bir kısmını alarak kimse, şahsım için iman cellatlığı, Sayın Cumhurbaşkanımıza da benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın.

Devlet terbiyesi ile büyümüş, Sayın Cumhurbaşkanımızın siyasi önderliğinde siyaset yapan bir milletvekili olarak teşbihte hata olmaz düsturu ile makama saygımı abartılı bulanlar olabilir. Ancak inançlarına, devletine, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olarak, konuşmamda yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek sözlerin kesilip, kırpılıp “haşa” ile başladığım bir cümle üzerinden Allah (c.c.)’a şirk koştuğum iftirasını yaymak gerçeğe haksızlıktır, itibar suikastçılığıdır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
bülent
bülent - 12 ay Önce

ben en çok size oy verenlerin o söylediklerinizi görünce ne düşündüğünü merak ediyorum.

elazığlı
elazığlı - 12 ay Önce

ateş olmayan yerden duman çıkmaz tolga efendi vicdanın rahatsa sıkıntı yok demektir.

metin
metin - 12 ay Önce

O söyledikleriniz hakkında söylenecek çok şey var da gerek yok..oy verenler düşünsün artık.

hüsnü
hüsnü - 12 ay Önce

Armut dibine düşmüş.

Kaya
Kaya - 12 ay Önce

Ne olmuş yani adam unutulan milli bir geleneğimizi ihya etmiş. Daha önce reise dokunmak ibadettir, Allahın bütün vasıflarını (haşa ve kella) üstünde taşıyor v.b ifadelerin devamı niteliğinde. Çok görmeyin.

Türker
Türker - 12 ay Önce

"haşa" demeniz ne değiştirir?

Can
Can - 12 ay Önce

Yine başkalarının yerine utandık.

barbaros
barbaros @Can - 12 ay Önce

sayın vekil konuşmanızın tamamınıı dinlesek ne değişecek? sözlerin kırpıldığı falan yok. Malatyada konuşma yapıyorsunuz bıyık hikayesini anlatıyorsunuz o hikayenin içinde o kısım var. ne kırpılması ne kesilmesi..ayrıca haşa demeniz neyi değiştirecek? gerçekten insan hayret ediyor..

Gökhan
Gökhan - 12 ay Önce

İnsanlar sizi seçerek çok yerinde bir karar verdiklerini anlamış olmalılar (Haşa)


SIRADAKİ HABER

banner7