Milletvekili Ağar, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret etti

Milletvekili Ağar, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Elazığ’daki temaslarına Elazığ İl başkanlığını ziyaret ile başladı.

İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Merkez ilçe başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından karşılanan Milletvekili Ağar teşkilat çalışmaları ile ilgili Yıldırım’dan bilgi alarak istişarelerde bulundu.

Elazığ ziyaretlerinin devamında sahada olacağını belirten Milletvekili Tolga Ağar; temaslarına parti başkanlığı ile başladıklarını söyledi.

AĞAR: YAPILMASI GEREKEN KONULAR ÜZERİNE İSTİŞARE ETTİK

Milletvekili Ağar, “İl başkanımız ve merkez ilçe başkanımızı ziyarete geldik. Çok sağ olsunlar. Onlarda bizi çok sıcak karşıladılar. İlimizin her zaman ki gibi gerekli yapılması gereken konular üzerine istişare ettik. Şimdide hızlıca sahaya dönüş yapıyoruz sahada çalışmalarımıza devam edeceğiz. Elazığlı hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Elazığ İl Başkanı Yıldırım; hep sahada olduklarını bundan sonraki süreçte de sahada olacaklarını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vaybee
Vaybee - 6 ay Önce

Harbi, yiğit muhtaç olmuş kuru soğana...Aslan gibi babayiğitler sağda solda perişan vaziyette...meydan kimlerde....

he he
he he - 6 ay Önce

he he, sayenizde memleket hizmetten yıkılıyor. yolları daraltmayın başka hizmet falan istemez. anasını ağlattınız şehrin şehirde adam akıllı yol kalmadı ,, kazalarda türkiye birinciliğine oynuyor şehir..

- 6 ay Önce

Zahmet etmiş verdiğim oya yazık defolun gidin ya adam gibi vekil istiyoruz

Hüsnü
Hüsnü @ - 6 ay Önce

Uzun süredir kayıptı. Halkın arasına karışın gönüllere girin talimatı ile sahaya çıktılar ama Elazığ seçmenin son iki seçimde verdiği mesajı bile almamakta direniyorlar.

....
.... - 6 ay Önce

Bosbos ziyaretlerde bulunacağına depremde evleri yikilan magdur insanlarin yaninda bulunsaydi mustafa pasa mahallesi halki magdur hic bir milletvekili yoktu haberlerde basliklarda ise elazığ milletvekili nerde bu vekiller

hüseyin yılmaz
hüseyin yılmaz @.... - 6 ay Önce

Elazığ'ı görmeden baba kontenjanından milletvekili olan zat.

Aynı
Aynı - 6 ay Önce

Tolga Ağar = Mehmet Enis Doğan

Elöpen
Elöpen @Aynı - 6 ay Önce

Enis Doğan hizmetleri ile değil, Elazığspor a forma alma sözü verirken yaşanan sahne ile hafızalara giren isim değil mi,

Zangoç  tırtıryan
Zangoç tırtıryan - 6 ay Önce

Boş işler partisi, ve boş işler vekilleriyle , boş şehir elazığ halkı boş işleri sever .2 gün sonra kandırırlar sizi .

Cenk
Cenk - 6 ay Önce

Hayırdır Elazığ'ın vekili varmış ahanda gördük

Ali Akın
Ali Akın - 6 ay Önce

Milletin per perişan çaresiz, bunlar kendi derdinde,
2002 yılında AKP geldiğinde bir evim bir arabam vardı AKP li 20 yılın sonunda evimde arabamda gitti başka söze gerek var mı

23
23 @Ali Akın - 6 ay Önce

Bakınız ironi: İroni, söylenenin tam tersinin kastedildiği ifadedir. Söylenen ya da yapılan eylem, ciddi görüntüsü altında, karşıt söylenceyi ya da eylemi, çelişki noktasına çekmeyi hedefler. Mizahtan farklı olarak, ironi daha eleştirel yaklaşır. İroni mimik, jest ve tonlama ile söylemek istenenin altını, dolaylı çizer.

23
23 @Ali Akın - 6 ay Önce

Ali Bey, hayır yalan söylüyorsunuz. CHP'li misiniz acaba? Ne demek eskiden evim ve arabam vardı, şimdi yok. Düpedüz yalan! Şu an herkesin arabası var. AVM'ler dolu. İmamoğlu geçen gün ulaşıma zam yaptı, bunu niye söylemiyorsunuz? (İroni yapıyorum)


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109