Milletvekili Ağar, Bingöl’deki Temayül Yoklamasının Koordinasyonunda Görev Aldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Genel Merkezinin görevlendirmesiyle Bingöl’de gerçekleştirilen temayül yoklamasının koordinasyonunda görev aldı.

Milletvekili Ağar, Bingöl’deki Temayül Yoklamasının Koordinasyonunda Görev Aldı

14 Mayıs'ta yapılacak Genel Seçimler öncesi AK Parti Bingöl İl Başkanlığı'nca milletvekili aday adayları için temayül yoklaması yapıldı. Bingöl Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleşen temayül yoklamasında 28 milletvekili aday adayı için parti teşkilatlarının katılımıyla dijital ortamda oy kullanıldı.

AK Parti Genel Merkezi, Bingöl’deki temayül yoklamasının koordinasyonu için AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Balıkesir Milletvekili Mutluay Demir, Uşak Milletvekili Mehmet Altay ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Pırıl Özçelik’i görevlendirdi. Yoğun ilginin olduğu temayül yoklaması saat 16:00’da sona erdi.

Temayül yoklamalarından çıkacak sonuçlar, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ile Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyelerinden oluşturulan ve 27 Mart'ta çalışmaya başlayacak alt komisyonlara sunulacak. AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, bütün adaylara başarılar dileyerek, sonuçların Bingöl ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni etti.

Memleketi Elazığ’a da gelen Milletvekili Ağar, parti teşkilatlarına ziyaretler gerçekleştirdi. Ağar, ayrıca AK Parti Keban İlçe Başkanı Turgay Toprak’a babasının vefatı, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’ya eşinin vefatı dolayısıyla taziye ziyaretinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137