Milletvekili Ağar: Elazığ’ımıza Hep Beraber Sahip Olacağız

Elazığ’ın 6. Bölge teşviklerinden yararlanmaya devam edeceğini açıklayan TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, “El ele verip şehrimiz eski günlerine taşıyacağız” dedi.

Milletvekili Ağar: Elazığ’ımıza Hep Beraber Sahip Olacağız

TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ile Elazığ’ın 6. Bölge teşviklerinden yararlanmaya devam edeceğini açıkladı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın satırbaşları şöyle;

“2012 yılında yayınlanan devlet yardımları ile Elazığ’a dördüncü kademe teşviklerin uygulandığı iller arasında yer verilmişti. Şubat 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan “Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar” yürürlüğe konularak Elazığ’ın da içinde bulunduğu Cazibe Merkezi İller için OSB’lerde yapılacak belirli sektörlerdeki yatırımların 6. Bölge desteklerinden faydalanmasına olanak sağlanmıştır.

“PSİKOLOJİK OLARAK YIPRANAN ELAZIĞLI VATANDAŞLARIMIZIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ”

 6. Bölge desteklerinden faydalanmaya başlamamız birçok sektörde ilimizi ön plana çıkardı. Teşvikler ile ilimizde iş kapasiteleri büyüdü istihdama büyük katkılar sağlandı. Tüm bu gelişmelerin yaşanmasının akabinde Organize Sanayi bölgesinde desteklerden faydalanan sektörlerin ayrımsız desteklenmesini sağlandı. Derin acılar ile geçirdiğimiz 2020 yılının bitmesine aylar kala Elazığ’ın 6. Bölge desteklerinden çıkarılacağı haberi, Elazığ kamuoyunda eksik bilgiler ile paylaşıldı. Bilgilerdeki eksiklikler deprem ve pandemi sürecinde psikolojik olarak yıpranan Elazığlı vatandaşlarımızın tepkisini çekti.

“ELAZIĞLI HEMŞERİLERİMİZLE PAYLAŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Elazığ Milletvekili olarak vatandaşlarımızın iyi dileklerinde yanlarında olduğumuz gibi tepkilerinde de yanlarında olduk ve Elazığ’ımız için her şeyin en iyisi yapmak için tüm gücümüzle gece gündüz demenden çalıştık.  Çalışmalarımız sonucunda Elazığlı vatandaşlarımızın taleplerini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilettik. Cumhurbaşkanımız ile görüşmelerimiz sonucunda Elazığ’ımızın 6. Bölge teşviklerinden yararlanacağı müjdesini Elazığlı hemşerilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

“BİZLER HER DAİM VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Elazığ’ımızın 24 Ocak’ta yaşadığımız depremde ilk anda vatandaşlarımızın yanında olarak günlerce acılarını nasıl paylaştıysak deprem sonrası da yapılan her çalışmada vatandaşlarımızın menfaatleri doğrultusunda kararlar ve adımlar atılması için paydaş olduğumuz bakanlıklarımız ile temaslarımız devam ediyor. Elazığlı hemşerilerimiz müsterih olsunlar, ilin Milletvekili olarak şehrimizi bu zorlu süreçten çıkarıp eski parlak günlerine kavuşturmak için el ele verip Elazığ’ımıza hep beraber sahip olacağız. Devlet büyüklerimiz ile birlikte bizler her daim vatandaşlarımızın yanındayız.  Bundan şüpheleri olmasın.

teşvik konusu olmak üzere Elazığ’ın her türlü probleminin çözülmesinde beraber mesai harcadığımız diğer milletvekillerimiz Sayın Metin Bulut, Zülfü Demirbağ ve Sermin Balık hanımefendiye teşekkür ediyorum”

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKİKAT
HAKİKAT - 1 ay Önce

BU KİM ???

EN BÖYÜK ZİLFO
EN BÖYÜK ZİLFO @HAKİKAT - 1 ay Önce

ELAZIĞ DEPREMİNİN ARAŞTIRILMASI İÇİN VERİLEN ÖNERGEYE RED OYU VERENLERDEN ELAZIG UNUTMAZ

gakgo
gakgo @HAKİKAT - 1 ay Önce

babasından bahsedilmeden kendisi çıkarılayamayanlardan

Fırıncı musto
Fırıncı musto @HAKİKAT - 1 ay Önce

Elazığ Berberler odası başkanı mı?

Zengin Kasım
Zengin Kasım @HAKİKAT - 1 ay Önce

Erzincan 3. Sıra Saadet Partisi Milletvekili

Nusret
Nusret @HAKİKAT - 1 ay Önce

Zülfülerden Küçük Olanı

GAKKO
GAKKO - 1 ay Önce

ELAZIĞ HALKININ PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ NE DEMEK. ASIL SİZ, PSİKOLOJİNİZE BAKIN. BİRKAÇ GÜN SONRA DA ELAZIĞ HALKI DELİ DERSİNİZ. BU SÖZLERİNİZİ DÜZELTMENİZ GEREKİR. BİR MİLLETVEKİLİNİN ELAZIĞLILARIN PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ DEMESİ YAKIŞIK DEĞİL.

Boşbeleş
Boşbeleş - 1 ay Önce

Boşbeleş

SAVAŞ
SAVAŞ - 1 ay Önce

VALLAHİ BİZDE BU PSİKOLOJİ İLE BİR AN ÖNCE SEÇİMİ BEKLİYORUZ...HERKES HAKKETİĞİNİ ALACAK ...YOK ÖYLE YAĞMA BU ANKARA’LARDA KEYİF ÇATIP SALTANAT SÜRMEYE BENZEMEYECEK ...GAKGOM BU DEFA İNŞALLAH UYANDI YETER ARTIK SİZİN ETTİĞİNİZ BU MİLLETİ ÇOK EZDİNİZ ...

Nusret
Nusret - 1 ay Önce

Zülfün yaşını başını almış olanı, geçen hafta velinimeti sayması gereken Elazığ halkının bir bölümüne alanen hakaret ederek siyaset tarihine kara leke olarak geçmiştir. Oysa halkın ne dediğini anlayarak halkı sesini duyurmuşken taleplerinin ne olduğunu aktarmalıydı yazık oldu. Halk Zülfünün eski olanına kin ve öfke duyuyor

Elazığ evladı
Elazığ evladı - 1 ay Önce

Tolga Bey, psikolojimiz bozulmuş diyorsun ya bize vatandaş olarak. Psikolojimizi şehirle vatandaşın sorunuyla ilgilenmeyen siz vekiller ve imar planı rezilliğini ortaya koyarak bizleri mağdur eden Belediye Başkanı Şahin şerifoğlu bozdu. Psikolojimiz bozuk ya bu arada seçimde de ne yapacağımız belli olmaz.

Dayi
Dayi - 1 ay Önce

Baba bunlar heppi mubareklerden zulfu mubarek bu zulfuden mubarek zuulfu gozulen kan testi yapi buda gozuden piskolojik test yapi bunlar keske doktor oladi

Öbür zülfü
Öbür zülfü - 1 ay Önce

En azından kibar adam ihanet 19 testi yaptırın kanınıza baktırın kofikler dememiş


SIRADAKİ HABER

banner7