Milletvekili Ağar, Genel Merkezin Görevlendirmesi İle Afyon’da

AK Parti Genel Merkez Ege Bölge Koordinatörü ve Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, genel merkezin görevlendirmesi ile il başkanlığı seçimleri öncesi hafta sonu da devam edecek olan temayül yoklamalarına Afyon’dan başladı.

Milletvekili Ağar, Genel Merkezin Görevlendirmesi İle Afyon’da

AK Parti Genel Merkez Ege Bölge Koordinatörü ve Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, genel merkezin görevlendirmesi ile il başkanlığı seçimleri öncesi hafta sonu da devam edecek olan temayül yoklamalarına Afyon’dan başladı.

Milletvekili ve Ege Bölge Koordinatörü Ağar, temayül yoklaması öncesi Afyon İl Yönetim Başkan Yardımcısı Tahsin Aydın ve İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Murat Ege ile birlikte Afyonkarahisar Uzun Çarşı esnafını ziyaret etti.

Uzun Çarşı esnafı ile bir araya gelen Milletvekili Ağar, esnafın talep ve sorunlarını dinleyerek il başkanlığı seçimi öncesi temaslarda bulundu.

Ağar daha sonra İl başkanlığı binasında gerçekleştirilen temayül toplantısına katıldı.

Kentte temaslarını sürdüren Milletvekili Ağar, Afyon AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Uluçay, İl Koordinatörü Kurtçan Çelebi ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan İle Afyon Valisi Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti.

AĞAR: SAHADA OLUP ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Afyon’daki temaslarının ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Ağar, “Geçtiğimiz Ocak ayında Ege Bölgesi Koordinatörlüğü görevi şahsımıza tevdi edildi. Bizde genel merkezimizin görevlendirmesi temayül yoklamalarımıza Afyon’da başladık. Ege bölgesinde illerimizde il başkanlığı görevlendirmeleri öncesi çalışmalarımız devam edecek. Bölge koordinatörü olarak bizde İl teşkilatlarımız ile birlikte sahada olup çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şuan Afyon’da temaslarımıza devam ediyoruz. Afyon’da çarşı esnafımızı ziyaret ettik kendileri ile uzun uzun sohbet ettik dertlerini dinledik sorunlarını ve bizden taleplerini not aldık. Dün akşam saatlerinde ise İl Başkanlığı temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Partimiz ve ilimiz için hayırlar getirmesini diliyorum. Bugün de sayın valimiz Gökmen Çiçek'i ziyaret ettik kendilerine bu kabullerinden ötürü teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ağar ayrıca açıklamasında Afyon’da vatandaşların kendilerine gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla başta Afyonlular olmak üzere AK Parti il teşkilatına misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Şehrin sahibi
Şehrin sahibi - 2 yıl Önce

Kanal Fırat boşbeleş kanalsın.
Yandaş. Bu memleketin vebali medyadadır...

Bana satılmış bir medya verin , size cahil bir toplum sunayım.
Alman bakan

Bozo23
Bozo23 - 2 yıl Önce

Elazığ i halletti. Kaldı Afyon. Gitmiştir Afyon kaymağı yemeye.

Neyy
Neyy - 2 yıl Önce

MaaşAllah sayin vekilimizdeki cevheri görmüşler!!

Baboş
Baboş - 2 yıl Önce

Hayret babası nasıl olmuş da gitmemiş gerçi sadece elazığlıları kandırırlar takarlar 8 köşe şapka sonra olurlar zevkten 4 köşe garibim elazığım vah vah

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109