Milletvekili Ağar: “Işığımız Hiç Sönmüyor”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Anayasa Mahkemesi binasının fotoğrafını paylaşarak “ışıklar yanıyor” mesajı yazan Engin Yıldırım’ın paylaşımına sessiz kalmadı.

Milletvekili Ağar: “Işığımız Hiç Sönmüyor”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Anayasa Mahkemesi Üyesi Engin Yıldırım’ın yaptığı açıklamaya tepki gösterdi.

AĞAR: GERÇEK KİMLİĞİNİ VE İLKESİZLİĞİNİ ORTAYA ÇIKARMIŞTIR

Milletvekili Ağar yaptığı açıklamada, demokrasi ve hukukun merkezi olan Anayasa Mahkemesi’nde hukuk ve adalet temsilcisi olduğunu iddia eden bir şahsın yaptığı bu paylaşım hukuk devleti olan Türkiye’ye apaçık bir saldırıdır. AK Parti hükümeti ile yeniden özgür olan ve gerçek kelime manasını yaşayan ‘demokrasi’ kavramına vurulmak istenen bu darbenin, demokrasinin kalbinin attığı Anayasa Mahkemesi’nin çatısı altında barınan bir üyeden gelmesi yıllarca ülkemizde hüküm süren karanlık darbe zihniyetinin gerçek yüzünü, gerçek kimliğini ve ilkesizliğini ortaya çıkarmıştır” ifadelerini kullandı.

AĞAR: KUTLU YOLDA IŞIĞIMIZ HİÇ SÖNMÜYOR VE SÖNMEYECEKTE

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar darbeci zihniyetin AK Parti iktidarı karşısında yapacağı tek şeyin sinek olarak mide bulandırmak olduğuna dikkat çekerek, “Ülkemizi darbelerle yüzyıllarca geriye götüren, gelişmesine ve büyümesine engel olan zihniyet 2002 yılından beri bu saldırıları gerçekleştiriyor. Bu imalar ve girişimler ilk ve tek değil bugün bir kez daha gördük ki son da olmayacak. Ülkemizin istikrarını engellemek isteyenler her dönemde farklı kimliklerle karşımıza çıkacaklar ama bizler halkımız ile demokrasiye olan bağlılığımızla bu kimliksizleri yürüdüğümüz şanlı yolda bir taş parçası olarak görecek, üzerine basıp geçeceğiz. Türkiye artık 2002 öncesi Türkiye’si değil. Milletimiz bunu 15 Temmuz’da sadece içerideki hainlere değil tüm dünyadaki Türkiye düşmanlarına gösterdi. Elbette sadece biz değil bu ülkede demokrasimize ket vurmak isteyenlerde, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kutlu hedeflerine sağlam adımlarla ilerleyen Türkiye’de artık darbe zihniyetine yer olmadığının farkındalar o yüzden ‘sinek de küçüktür ama mide bulandırır’ deyimindeki sinek olmaya mide bulandırmaya çalışıyorlar. Buradan bir kez daha duyurmak istiyoruz ki Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yürüdüğümüz kutlu yolda ışığımız hiç sönmüyor ve sönmeyecekte” açıklamalarında bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Savaş
Savaş - 3 yıl Önce

Sizin ışığınız niye sönsün ki milletin sırtından katrilyonluk oldunuz ,umurunda mı senin millet burada evi barkı yıkılmış ,esnaf perişan iş yapamamış kredisini Ödemiş ödememiş ,sekiz köşe şapka bordo beyaz atkı ver millete gazı al oyları sür saltanatı ,RABBİM sizleri toprağına kabul etmesin ve etmeyecek inşAllah ...EVLİYALAR DİYARI ELAZIĞIMIZI HEP SAHİPSİZ BIRAKIP KÖYE HARABEYE ÇEVİRDİNİZ ...CENAB-I HAK HAKKIMIZI DÜNYA GÖZÜ İLE SORSUN İNŞALLAH ...ışık mışık diyerek yeni bi argüman ve sömürü buldunuz gözleriniz Aydın ..

Sefahan Eylül
Sefahan Eylül - 3 yıl Önce

Bu ışık mevzuları senin işin değil sayın vekil. Millet hükümetine de devletine de sahip çıkar. Siz bir Elazığa sahip çıkamıyorsunuz. Gündeme gelmek için bu tür boş açıklamalara yer yok.

Karşıyaka Cv
Karşıyaka Cv @Sefahan Eylül - 3 yıl Önce

SAHİPSİZ ELAZIĞ...

Gakgom
Gakgom - 3 yıl Önce

Hakkımız sana sonuna son damlasına nefesine kadar haram ziftkatran olsun sana ...laftan sözden nutuktan başka ne yaptın bu memlekete ...

Hakikat
Hakikat - 3 yıl Önce

RABBİM ne diyor neyle gelirsen gel (kul hakkı hariç )...

Sararan Yapraklar
Sararan Yapraklar - 3 yıl Önce

Bu adam sadece ve sadece Türkiye gündemiyle ilgili konuşmaktan başka bir iş yapmıyor.Açıklamalarını Elazığ özeline indirgediğini görmedim hiç.Bunun yaptığı vekilliği yapamayanı dövüyorlar zaten.Ayıp,gerçekten ayıp.Utanıp,sıkılmıyor da hiç.

Hasan Basri sel
Hasan Basri sel - 3 yıl Önce

Kusura bakma ama sen vekilliği yapamadın Elazığa yararlı da olmadın millete uyumda sağlamadın senede 2 defa gelmek le bu işler olmaz kekem Çayını içebileceğin elazığda dostun bile kalmadı iyi adam olabilirsin delikanlısındır ama siyaset sana göre dğl

Hasan Basri sel
Hasan Basri sel - 3 yıl Önce

Kusura bakma ama sen vekilliği yapamadın Elazığa yararlı da olmadın millete uyumda sağlamadın senede 2 defa gelmek le bu işler olmaz kekem Çayını içebileceğin elazığda dostun bile kalmadı iyi adam olabilirsin delikanlısındır ama siyaset sana göre dğl

Gardaş
Gardaş - 3 yıl Önce

Yolsuzluk ışığı sizi aydınlatsın ,bizim helalimiz alınterimiz mum ışığı ELHAMDULİLLAH...


SIRADAKİ HABER

banner137