Milletvekili Ağar, Meslek Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen esnaf odaları seçimlerinde yönetime seçilen başkanları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Milletvekili Ağar, Meslek Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

Seçim bölgesi Elazığ’a gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, genel kurullarını gerçekleştiren esnaf odaları başkanları ile bir araya geldi.

Ağar’ın ziyaretlerinin ilk durağı, Elazığ Sıhhi Tesisat ve Demir Doğramacılar Odası oldu. Tolga Ağar, seçimlerde güven tazeleyen Mehmet Çete ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Ağar’ın ziyaretlerinin bir sonraki durağı, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Fikret Çelik oldu.

AK parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar daha sonra sırasıyla; Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Cebrail Top, Elazığ Oto Onarımcılar Odası Başkanı Mehmet Türkoğlu, Elazığ Marangozlar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ömer Faruk Öztürk, Elazığ Şoförler Esnaf Odası Başkanı Şevket Toraman’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Elazığ Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, ziyaretinden dolayı Milletvekili Tolga Ağar’a teşekkür ederek, sorunları ilettiklerini söyledi.

AĞAR: AYNI DOĞRULTUDA YÜRÜMELERİNİ RİCA EDİYORUM

AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar’da, kuaförlerin sorunlarının giderilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek; “Nizamettin bey aynı zamanda benimde arkadaşım, kendisi bir takım sorunlardan bahsetti konuyu dinledik ve burada da müdahil olduk bundan sonrasında da takipçi olacağız. Bizler hepimiz hemşehriyiz burada bir ekmeği paylaşıyoruz hepimiz esnafız bir birimizi kırmak ve bunu parçalamaktan ziyade hep beraber olmamız gerek. Elazığ böyle bir memleket birbiriyle yardımlaşmayı seven, düşenin kolundan tutup kaldıran bir memleket. Duyduğum şeyler beni çok üzdü hakikaten bazı konularda adli sıkıntılara varabilecek sıkıntılar olmuş bunları hep birlikte oturarak konuşarak çözebileceğimize eminin. Buradan bu sıkıntıları yaratan arkadaşlarımıza da lütfen Nizamettin kardeşimiz ile aynı doğrultuda yürümelerini rica ediyorum” dedi.

Elazığ Bakkallar Odası Başkanı Cebrail Top’ta, aynı heyecanla yeniden bir başkan olmuş gibi heyecanlıyım diyerek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnafların yanında olacaklarını belirtti.

AĞAR: TEBRİK EDİYORUM

Milletvekili Tolga Ağar, Esnafların her zaman yanında olduklarını belirterek; “omuz omuza vererek gerek deprem zamanında gerekse de pandemi döneminde esnaflarımızın onun kendi verdiği doğrultuda hükümet olarak elimizin güçlenmesiyle beraber her zaman onların yanında olmaya gayret ettik. İyi şeyler yaptığımıza inanıyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da esnafımızın ihtiyacı olmasın ama bir ihtiyaçları olduğu zaman her zaman bir kardeşleri olarak burada sizlerin yanında olacağız. Ben tekrar sayın başkanıma 6. Döneminde tekrar seçildiği için tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Ağar ayrıca, Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Turan Kurnaz ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

Öte yandan AK parti Elâzığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Çarşı mahallesinde esnaflar ve vatandaşlarla selamlaşıp alışveriş yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ooo
Ooo - 2 hafta Önce

Mahdum prens hazretleride gelmiş....vakit bulabilmiş mi şeylerden ..vaybe.

Hayret
Hayret - 2 hafta Önce

Uzun süredir ortalıkta görünmüyordu. Kafasına saks mı düştü acaba.

Yazık
Yazık - 2 hafta Önce

Elazığımız ne hallere düştü
Halen daha kol kola girip sırıtarak foto veriyorlar

ERCAN
ERCAN - 2 hafta Önce

Bu il için hiç bir çalışma yapmadan çok iş yapmış gibi görünmek moda oldu.

Gakgom
Gakgom - 2 hafta Önce

Utanma arlanma yüz yok ..ELAZIĞLI onurlu şerefli namusludur ..bu saaten sonra seni muhtar azası BİLE yapmaz bu millet ..zerre onur varsa gelme evliyalar diyarı memleketimize .

Ne yüzle geliyor
Ne yüzle geliyor - 2 hafta Önce

Elazığ’ın SERMİN ile en büyük şansızlığı

elaziz
elaziz - 2 hafta Önce

Ne yazık ki böyle boş beleş insanları Reisin hatırına seçmişiz. Reis olmazsa bu tip insanların Elâzığ'da yeri yoktur.

ERCAN
ERCAN @elaziz - 2 hafta Önce

Reis bunları bilerek aday gösteriyor. Sen de reisim bunları neden aday gösterdin diyerek sandıkta gereğini niye yapmadın?

REİS
REİS @elaziz - 2 hafta Önce

Reis de tam Elazığ'a uygun milletvekillerini seçiyor?

Nihat
Nihat - 2 hafta Önce

aga yapma ya duymayan yok bilmeyen yok hedik suyuylamı yıkandın bırak artık terki diyar et ak partiyi bitirdiniz.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109