Milletvekili Ağar’dan Duygusal Paylaşım

Geçtiğimiz günlerde Elazığ’a gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, meclis çalışmalarının yanı sıra Elazığ’da da temaslarına devam ediyor.

Milletvekili Ağar’dan Duygusal Paylaşım

Geçtiğimiz hafta İlimize gelen ve seçildiği günden bu yana meclis çalışmalarının yanı sıra sık sık Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ  programı kapsamında bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

Bu kapsamda Milletvekili Ağar Elazığ Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikaları ziyaret ederek, Organize Sanayi Bölgesi ve oradaki iş yerleri hakkında bilgiler aldı.

Fabrika ziyareti sırasında fabrikada çalışan bir genç dikkatini çekti ve hemen yanına giderek gence sarıldı ve sohbet etti.  

“HELALİNDEN EKMEĞİN İÇİN TER DÖKTÜĞÜN ALNINDAN ÖPÜYORUM SENİ!”

Bu samimi sohbetin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, “Yüzündeki tebessüm boyundan büyük, aşıyor bedenin duvarlarını... Gönlü Güzel Türkiye’nin  Gönlü Güzel Evladı kaldır başını ve dimdik dur, helalinden ekmeğin için ter döktüğün alnından öpüyorum seni!" ifadelerine yer verdi.

Bu duygusal paylaşım Elazığlılar tarafından da beğeniyle karşılandı.  

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103