Milletvekili Balık: Muhtarlarımızla Fikir Alışverişinde Bulunarak Şehrimizin Problemlerini Çözüme Kavuşturacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Milletvekili Balık: Muhtarlarımızla Fikir Alışverişinde Bulunarak Şehrimizin Problemlerini Çözüme Kavuşturacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla açıklama yaptı. Milletvekili balık yaptığı açıklamada, “Muhtarlarımız ile karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerini çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz” dedi.

BALIK: MUHTARLARIMIZA VERİLEN POZİTİF AYRIMCILIK VE DEĞER AŞİKARDIR

Milletvekili Balık yaptığı açıklamada, “1829 yılından bugüne 192 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan idari teşkilatımızın önemli bir parçası muhtarlık makamı günden güne değer kazanmaya devam ediyor. Devletimiz ile Milletimiz arasında gönül köprüsü kuran muhtarlarımız, görev yaptıkları mahallelerdeki, köylerdeki sorunların çözümü, vatandaşlarımızın talep ve beklentilerinin yerine getirilmesi hususunda, kamu kurumlarıyla ve yerel yönetimlerle işbirliği içinde hareket eden önemli birer hizmet odaklarıdır. AK Parti Milletvekilleri olarak hafta içi meclis çalışmalarımızın yanı sıra her hafta şehrimize gelerek bölge bölge mahalle ve köy muhtarlarımızla toplantılar gerçekleştirip karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerini çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki AK Parti Hükümetimizin iktidara geldiği günden bu yana muhtarlarımıza verilen pozitif ayrımcılık ve değer aşikardır. Yaşadığımız deprem sürecinde, pandemi sürecinde ve her daim özverili ve fedakarca görevini ifa eden Elazığ'daki muhtarlarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyor, el birliğiyle aziz şehir Elazığ'ımıza nice hayırlı hizmetler yapmayı Yüce Allah'tan diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hangi şehir
hangi şehir - 2 ay Önce

bu abla hangi şehir in milletvekili.. ankaradan mı gelmiş

Mehmet
Mehmet @hangi şehir - 2 ay Önce

Abisi idare et iştee hee hee de gitsin boşver boşbeleşlerr bunlar..milletin yetkisini muhtarlara verseler emin olun bu milletvekillerinden çok daha büyük projeler hayata geçirirler.

Defollll  bee
Defollll bee - 2 ay Önce

Sus bır yaaa muhtarlara kalmış işiniz aciz insanlar okadar beyninin kücükki. Küçücük bir şehri yönetemeyerek. Muhtarlardan yardım istınıyoz. Yazık lan size

as
as @Defollll bee - 2 ay Önce

Hele sen önce yazdıklarını doğru yazmaya çalış, ondan sonra milleti eleştir.

Elazığ lı
Elazığ lı - 2 ay Önce

Siz şimdiye kadar kimi dinlediniz acaba şehirde olan hangi sorunu gördünüz meclise hangi gün çıkışta benim şehirimin sorunları ve sıkıntıları var dediniz bu şehir hem deprem hem pandemi den etkilendi ama bunu bile mecliste gündeme almadınız 2 yıl oldu henüz daha teslim edilmeyen yerler var hasarsız yerleri yıkarken 6-7 ayda teslim edilecek ve aynı m2 de olacağı söylendi ama ortaya çıkan tablo konuşulan ile alakası bile yok küçük dükkan ve evler birde şimdi çıkıp iş yapar gibi konuşmayı bırakın siz halka hizmet etmekten çok uzaksınız zaten hizmet yapacağınız halkı da görmüyorsun yükseklere bakmaktan

git evine
git evine - 2 ay Önce

Senden milletvekili olmaz, git evine yemek yap. Kaç yabancı dil biliyorsun, eğitim geçmişin ne? Oy toplamayı muhtarlarla beraber mi yapacak AKP? Bu ara işinizi gücünüzü bıraktınız muhtarlarla toplantı yapıyorsunuz. Acaba mahalle sakinleri bu muhtarları ne kadar tanıyor. Seçim zamanı muhtar adayları oy kullanmaya giderken seçmenlerin eline oy pusulalarını veriyor. En iyisi bu seçim de sen muhtar ol seni şimdi herkes tanır.

:(
:( - 2 ay Önce

Sende fikir var yani...

Meva23
Meva23 - 2 ay Önce

Kavuşturacağız, yapacağız, edeceğiz, cak, cek…

Dursun
Dursun - 2 ay Önce

Vay be yenimi aklınıza geldi Elazığ in sorunları helal olsun size ne diyeyim

Sayın Vekilime haksızlık
Sayın Vekilime haksızlık - 2 ay Önce

Onca vekil geldi geçti. Ama bu hanım vekl kadar hiç biri korkusuzca eleştirilmedi. Nedense en ağır cümleleri bu hanım vekil için dediler. Hatta bel altı namusuna kadar laf ettiler. Diğer erkek vekillere diyemedinlerini bu hanım vekilimize dediler. Adamlık bu değil. Adamlık gücünüz yetiyorsa beğenmeeiğiniz vekillerin yüzüne erkekçe konuşmaktan geçer...İki yüzlü bir millet olduk yazık.

yüzde yüz yanlış tespit
yüzde yüz yanlış tespit @Sayın Vekilime haksızlık - 2 ay Önce

elazığda en az eleştirilen vekildir kendisi. hatta hiç eleştirilmez ve yokmuş gibi davranılır bu vekile karşı çoğu insan da tanımaz zaten.. elazığda vekil vb olmasına gerek yok herhangi bir bayanın namusuna dil uzatan bir insanın siyaset yapmasına imkan yok bu da yalan bence kimsenin kimseye sövdüğü hakaret ettiği de yok ... ama bu vekil kendisi de bilğiyor ki elazığa faydalı olsun diye seçilmedi vatandaş ta biliyor torpili listesinden hizmet için seçilmediğini. kendisi de hizmet yapayım diye bir uğraş içinde değil daha çok arada süslü bir kaç laf ile nasıl vatandaşa şirinlik yaparım veya çalışmadığımı gizlerim , uğraşıyormuş gibi gözükürüm diye çabalıyor. gerçekçi olmak lazım ajitasyona gerek yok ne hizmet katmış bu şehre çıkın açıklayın bilelim.. yasemin açık ta kadın öznur çalık ta, fethiye atlı da kimsenin kadınlığı ile sorunu yok ama bir koltuğu işgal edip hiç hizmet etmiyorsa orda bir duracaksın ya hizmet etsin veya başka hizmet edebilecek bir elazığ evladının önünü kapatmasın. iş yapmadan iş yapıyormuş gibi ortalıkta gezip kurnazlık yapmaya gerek yok..

Vasfi
Vasfi @Sayın Vekilime haksızlık - 2 ay Önce

Erkekler eleştirilmiyor mu hemde ne eleştiriler onlara yapılıyor. Haklı olduğunuz konu eleştiri edep sınırları içinde olmalı, hakaret etmek eleştirmek değildir edepsizliktir. Bu vekil diğer 3 vekilden daha başarılı bana göre samimi dürüst davranıyor


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109