Milletvekili Balık Polis Haftası Nedeniyle Mesaj Yayınladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Polis teşkilatının 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Milletvekili Balık mesajında, “İftihar kaynağımız Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum” dedi.

Milletvekili Balık Polis Haftası Nedeniyle Mesaj Yayınladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Polis teşkilatının 175. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

BALIK: GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN İFA ETTİĞİ GÖREV SON DERECE ÖNEMLİDİR

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Polis teşkilatının 175. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında, ‘’Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmak, ülkemizin bağımsızlığını, milletimizin huzur ve güvenliğini korumak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, çelik gibi bir iradeyle 175 yıldır devletinin emrinde, milletinin hizmetinde olan bu teşkilata muvaffakiyetler diliyorum. Köklü bir geçmişe sahip Türk Polis Teşkilatı’nın her bir ferdi gece gündüz demeden, kamu düzenin korunması, asayişin sağlanması, faillerin adalete teslim edilmesi için gerektiğinde canını siper ederek görevini yerine getirmektedir. Özellikle Covid 19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde güvenlik güçlerimizin ifa ettiği görev son derece önemlidir” diye kaydetti.

BALIK: GÖREVLERİNDE BAŞARI VE KOLAYLIK DİLİYORUM

Milletvekili Balık, “Vatandaşımızın huzuru ve güvenliği yanında gerektiğinde moralini motivasyonunu düşünen, evden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyacına koşan güvenlik güçlerimize milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygı ile anıyorum. İftihar kaynağımız Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum’’ dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
F.K
F.K - 1 yıl Önce

Kasap et derdinde koyun can derdinde!!!!.Elazig sen herseye layiksin!!bunlar adam edende sensin,basimiza bela edende!!hic kimse gocunmasin.sizlamasin,aglamasin!!!!!!

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Bahtsız , talihsiz Elazığ..

gakko
gakko - 1 yıl Önce

Aaaa demekki tek marifeti parmak kaldırıp indirmek değilmiş, konuşabiliyormuş....!

Burak 23
Burak 23 - 1 yıl Önce

Sayin vekilimizde burdaymis....

SIRADAKİ HABER

banner103