Milletvekili Bulut, Elazığ'a Yapılacak Eğitim Yatırımlarını Açıkladı

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in Elazığ’a yaptığı ziyaret sonrası Elazığ’a yapılacak eğitim yatırımlarını açıkladı. Milletvekili Bulut yaptığı açıklamada, “Taleplerimizle yakından ilgilenen bakanımıza şehrimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Milletvekili Bulut, Elazığ'a Yapılacak Eğitim Yatırımlarını Açıkladı

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Özer, Öğretmenevi ve Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binasının yapımı için yatırım programına alındığını açıkladı.

Bu yatırım programı kapsamında Elazığ’a 22 anaokulu 10 ilkokul, 6 ortaokul, 9 lise, milli eğitim il müdürlüğü binası, yeni TOKİ yerleşkelerine 2 ilkokul,1 ortaokul, 2 lise ve 130 yatak kapasiteli 1 öğretmenevi yapılacak.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in Elazığ’a yaptığı ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “Bakanımıza Şehrimize kazandırdığımız “Eğitim Yatırımları” hayırlı olsun” dedi.

BULUT: ŞEHRİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Milletvekili Bulut, “Milli Eğitim Bakanımız Sn. Mahmut Özer’den Elazığ’a yatırım müjdeleri. Kendilerine ilettiğimiz tüm taleplerimizle yakından ilgilenen Sn. Bakanımıza şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Şehrimize kazandırdığımız “Eğitim Yatırımları” hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 19:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Krbl
Krbl - 1 yıl Önce

Şehir hastanesinin yanina yap belki adamların doymamiştir

Mahmut
Mahmut - 1 yıl Önce

Elazığ , 1967 yılında Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisine sahip ilken Malatya’da hiç bir yüksek okul yoktu, şimdi Malatya da 2 Üniversite var Zavallı Elazığ Öğretmenevi olacak diye seviniyor, siyasilerimiz utanmıyor.

he valla
he valla @Mahmut - 1 yıl Önce

he valla seviniyoruz yalan yok. çünkü hiç hizmet almamaya alışmıştık. bir kirtik gelince bile sevinir olduk

elazığ EDMMA
elazığ EDMMA @Mahmut - 1 yıl Önce

İkinci üniversite olarak hem kampüs hem de öğreti üyesi olarak Malatya da açılan Turgut Özal Üniversitesinin çok önündeydi. Şu an Mühendislik Fakültesi Elazığ Teknik Üniversitesi olabilirdi. Onun için AKP milletvekillerinin bir daha seçilmemesi gerekiyor.

Lütuf değil
Lütuf değil - 1 yıl Önce

Bütün illerde varolan eğitim binalarının depremden dolayı yada herhangi bir nedenden dolayı Elazığda ihtiyaç olması karşısında sanki ayrıcalık yapılarak Elazığa bunların yapılmasının anlatılması müjde diye lanse edilmesi gülünçtür. Devlet bunları zaten yapmak zorundadır kimsenin cebinden çıkmıyor, vergiler veriliyorsa okulda yapılacak.

GÜRSEL EROL a 2018  de  OY VERENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN
GÜRSEL EROL a 2018 de OY VERENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN @Lütuf değil - 1 yıl Önce

Elazığ ın verilmiş sadakası varmış ta bu sefer zor da olsa Gürsel EROL seçildi de bunları çok güzel denetliyor diye mecburen 3-5 bir şey yapmak zorunda kalıyorlar...
Elazığ da muhalefet şart düşüncesiyle ZİNCİRLERİNİ KIRIP GÜRSEL EROLA GEÇEN SEÇİM OY VERENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN. ELAZIĞA ÇOK ÇOK FAYDALI BİR İŞ YAPTILAR. ŞIMARMAZ İSE ŞİMDİLİK İYİ GİDİYOR...

Karadeniz bölgesi
Karadeniz bölgesi - 1 yıl Önce

Yılardır devletin en büyük kaynakları dağlık bölge olan karadeniz bölgesine akıyor, kaldıki düYer olmadığı için bir o kadar masraf yapılarak deniz doldurulup alan açılıyor. Başka yerlerde ikinci üniv açılıyor. Bizde zaten devletin görevi okul yapmak olmasına rağmen bina yapılacak diye büyük hizmet gibi sunuluyor. Yerse reklam iyi. Ama yapamıyorsunuz kabul edin.

Hhh
Hhh - 1 yıl Önce

Sen kazandırdın heee yüzsüz Adam

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 1 yıl Önce

Elaziga en büyük yatırımın bir an önce elazigdan gitmektir artık görmek istemiyorum

Kral 23
Kral 23 - 1 yıl Önce

Sayın vejiki tebrik ederim yeni hizmet binası ve ogretmenevi elazığı ğüçlendirecek

Mornink
Mornink - 1 yıl Önce

DEPREM VE FEYZI ABE OLMASAYDI ELAZIG A BISEY YAILMAZDI... $%$$$

feyzi kim
feyzi kim @Mornink - 1 yıl Önce

feyzi kim


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109