Milletvekili Bulut: “Elazığ halkı müthiş bir dayanışma örneği gösterdi”

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, 24 Ocak Depremi’nin 2. yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Bulut: “Elazığ halkı müthiş bir dayanışma örneği gösterdi”

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İki yıl önce bugün 24 Ocak depremini yaşadık. Ömrümüzün en uzun gecesiydi. 6.8 şiddetinde gerçekleşen deprem her birimizin hayatında ölümsüz etkiler ve izler bıraktı. Deprem şehitlerimizi özlemle, acıyla ve rahmetle anıyoruz. Mekanları cennet olsun. Kabirleri pür nur dolsun. Geride kalan yakınlarına sabırlar diliyorum. O gece yaralanan tedavi gören tüm kardeşlerime tekraren geçmiş olsun diyorum.  Deprem olduğu andan itibaren Elazığ halkı müthiş bir dayanışma örneği gösterdi. Her bir hemşehrimden Rabbim ebeden razı olsun.

Tüm Türkiye’nin kalbi bizlerle birlikte attı ve bir an için olsa dahi bizi yalnız bırakmadılar. Deprem olduğu ilk andan bugüne devletimiz tüm imkanlarıyla Elazığ’ımızda bizlerin yanında oldu. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan‘ın talimatlarıyla şehrimize gelen İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, Çevre, Şehircilik ve İklim Dğş. Bakanımız Sn. Murat Kurum, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca derhal koordinasyon kurulu oluşturarak süreci bizatihi yönettiler. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, Teşkilatlarımız sürekli sahadaydı. Sivil toplum kuruluşlarımız, gönüllülerimiz, hayırseverlerimiz bizleri yalnız bırakmadılar.

Depremden sonra yeni ve güvenli bir Elazığ hızla inşa edildi. Deprem sonrası çalışmalar hızla sona doğru ilerlemekte. Elazığ’da Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm hamlesi gerçekleştirildi. Devletimiz var olsun. Kıyamete kadar payidar olsun. Ömrümüzün en uzun gecesi 24 Ocak depreminin yıl dönümü vesilesiyle şehit olan kardeşlerime yeniden rahmet diliyorum. Acıları yüreğimizde tâzedir. Rabbim insanımızı ve tüm insanlığı her türlü afet ve beladan muhafaza eylesin.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 4 ay Önce

Bu sus Allahin seversen millete gaz vermeyi bırak. Hukumette suc yok Elazigi siz vekiller perişan ettiniz...

arıkan23
arıkan23 @Ali - 4 ay Önce

metin bulutu akp den ihraç edeceklermiş. genel seçimlerde aldığım duyum bu yönde

ademoğlu
ademoğlu - 4 ay Önce

sizler reise gurban olasınız yazıklar olsun

ELAZIGIN SESİ
ELAZIGIN SESİ - 4 ay Önce

ancak atıp tutasınız sizler bi gürsel erolun tırnagı bile etmessiniz şeref yoksunları

elazığlı
elazığlı - 4 ay Önce

senin sıfatını s...... anlayan anladı.

depremzede
depremzede - 4 ay Önce

Hak sahipliğinde büyük haksızlıklar oldu, Elazığ dışında ikamet edenler ve il dışında 10 tane evi olanlara hak sahipliği verdiler elazığda farklı bir evi olana vermediler. bazıları hem köyde hem şehirde ev sahibi oldu.

Doğruya Doğru
Doğruya Doğru - 4 ay Önce

Sus yediğiniz boğazında kala inşAllah. Her tarafı istila ettiniz ne hazine arazisi kaldı ne tarla arsa. 4 unuz de eskilerinizde 1 GÜRSEL EROL VEKILIMin eline su dökemezsiniz. Hakkımız haram olsun sizlere. Elin oğlu gelip senin merkezinde okul yapıyor sen ne yapıyor sun ELAZIĞ halkı için. ALLAH tez zamanda hakkında gele inşAllah. 4 unuzde tiksiniyor um.

Deprem
Deprem - 4 ay Önce

İki evi olana ev verdiniz.Kuralari yüzünüze gözünüze bulastirdiniz bodrumdakileri 5 kata 5 kattakileri bodrumlara yerleştirdiniz halkı hiç dinlemediniz hep ben hep ben dediniz 70 metrekare evlere mahkum ettiniz size asla ve asla oy vermeyeceğiz hakkımız zehir zıkkım olsun.

ali
ali @Deprem - 4 ay Önce

Bu evler neye göre verildi. Bana bir başka evim olduğundan verilmedi, 1 veya 2 evi olup ev çıkan onlarca örnek var.

Rıfat ILGAZ
Rıfat ILGAZ - 4 ay Önce

bu birlik içerisinde senin gibilerin olmadığı kesin, sayın vekil bey.


SIRADAKİ HABER

banner109

banner117