Milletvekili Bulut “Hiçbir şey Yapılmadı Demek Büyük Bir Haksızlık”

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un Kömürhan Köprüsü'ne yönelik eleştirilerine, bu köprünün ekonomik katkısının yıllık yaklaşık 14,5 milyon lira olduğunu belirterek karşılık verdi.

Milletvekili Bulut “Hiçbir şey Yapılmadı Demek Büyük Bir Haksızlık”

Milletvekili Bulut, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un "Elazığ'a neden Bakanlık verilmiyor?" sorusuna, "Kendisine teşekkür etmek istiyorum. Herhalde şöyle düşünüyor; teknik olarak CHP'li bir vekile bakanlık verilmeyeceğine göre Sayın Milletvekili bizlere bakanlık yakıştırıyor. Keşke gerçekten asıl niyeti bu olsa." yanıtını verdi.

MİLLETVEKİLİ BULUT: ELAZIĞ'IN BU ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİNDEN BİR TANESİNE NİFAK TOHUMU EKMEYİN

CHP'li Erol'un bu sözün arka planında yatan şeyi, Elazığ halkının anlayacak zekaya sahip olduğunu ve burada murat edilen niyetin ne olduğunu bildiğini kaydeden Bulut, "Ben sayın milletvekiline şunu söylemek istiyorum; Ne olur, Elazığ'ın bu önemli özelliklerinden bir tanesine nifak tohumu ekmeyin. Kömürhan Köprüsü, dünyanın kendi alanındaki en büyük yapıtlarından bir tanesi. Dünyada ilk dörde giren bir yapı sizin ilinize yapılıyor, bu ilin milletvekili o yatırımdan rahatsızlığını her alanda ifade ediyor. Bu kadar muhteşem bir eserle alakalı sürekli rahatsızlığını ifade ediyor olması ancak bir zihniyetin göstergesidir" diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ BULUT: HİÇBİR ŞEY YAPILMADI DEMEK BÜYÜK BİR HAKSIZLIK

Bu köprünün ekonomik katkısının yıllık yaklaşık 14,5 milyon lira olduğunu bildiren Bulut, "Geçmişte yapılmayanlar üzerinden siyaset yapılırdı ama bugün biz, eleştirimizi yapılanlar üzerinden alıyoruz. Elazığ'a yatırım yapılmıyor. Elazığ, bölgede kendi alanında kamu kaynaklarından en fazla yatırımı almış olan illerden bir tanesidir, 16,5 milyar liradan bahsediyoruz. Hiçbir şey yapılmadı demenin büyük bir haksızlık olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 17:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bozo23
Bozo23 - 3 hafta Önce

Yaptınız tabii canım. Ama kime yaptınız. Yandaşa,paydaşa yaptınız. Gariban halk sizin umrunuzda bile değil. Ali Baba ve dört Haramisi olarak iyi rant sağladınız. Allah sorsun hesabını.

Ekrem
Ekrem @Bozo23 - 3 hafta Önce

Yıllık 14,5 milyon ekonomik gelir için 800 miliyon lira mı harcandı şimdi? 800 milyon ile istihdam yapılsaydı yıllık ekonomik gelir ne kadar olurdu acaba? Biraz matematik bilen sonucu bulur.

Cem
Cem @Bozo23 - 3 hafta Önce

Köprünün yıllık ekonomik katkısı yaklaşık 14,5 Milyon liraymış. Peki, Sayın Gürsel Erol'un, bu köprüye verilen yaklaşık 800 Milyon lira parayla Elazığ'a tarımsal istihdam kazandırılmalıydı demesine ne diyeceksiniz? Tarımsal istihdam veya başka istihdama harcansaydı, bu yapılan harcamanın ekonomiye yıllık katkısı ne olurdu? Hemen söyleyeyim: Çok büyük!

Kadir can
Kadir can - 3 hafta Önce

Orta Hasar saçmalığına kaynaklı sıkıntı bir yıl önceki gibi aynen devam ediyorsa kusura bakma elbette birşey yapılmamıştır

Öyle mi?
Öyle mi? @Kadir can - 3 hafta Önce

Hem dört daireden kira alacaksın, deprem sigortasını yapmayacaksın, depremden sonra devleti suçlayacaksın,hadi ordan!

Meva23
Meva23 - 3 hafta Önce

İyide şimdi adam hiçbir şey yapılmadı demediki yani Metin Bulut Bey CHP milletvekilinin konuşmasını dinlemesem tamam diyeceğim ama adam yapılan hizmetler tabiki var, onlar için teşekkür etti. Bu arada Gürsel Erol a oy felan da vermedim. Ama kişinin söylemediği açıklamayı söylemiş gibi cevap vermek olmaz.

Kör Cumo
Kör Cumo - 3 hafta Önce

Yalan mi yapilanlar ortada.Depremde yardimlar yagdi noldu.Elazig a esnafa ne yardimi yapildi,soyle de bilelim.

metin
metin @Kör Cumo - 3 hafta Önce

elazigli adıyla yorum yapan bak sen haddini fazlasıyla aşıyorsun.burada insanlar eleştiri yapıyor sen kimsin halk mısın? halkın yanında yer alacağına kraldan çok kralcılık yapıyorsunuz.doğru konuşan eleştiren adama verecek cevabınız yok hemen vatan haini terörist gibi sıfatlar? bu vatan size mi kaldı birader ne sanıyorsunuz kendinizi?

Akın
Akın @Kör Cumo - 3 hafta Önce

Sen de harbi trollsün "Elazigli".

Elazigli
Elazigli @Kör Cumo - 3 hafta Önce

Kör cumo oglum harbi körsün Allah seni kör eder bu kadar nankor olma esnafta ev sahipleride kira yardimi aldi bende esnaf akrabalarimda aldi .inkar eden harbi vatan hainidir

gakgo
gakgo - 3 hafta Önce

doğru! "hiç bir şey yapılmadı" diyemeyiz ama bal gibi "gereken yapılmadı", "hakkından gelinmedi", "hak ettiği verilmedi" denilebilir

Şimşek
Şimşek - 3 hafta Önce

Onu bunu bilmem ama bı gerçek var oda sahipsiz elazig

Bu ne saçmalık?
Bu ne saçmalık? @Şimşek - 3 hafta Önce

Cahil konuşma. Her şeyin bir sahibi var o da Allahu Teala [C.C.] dır! Şirke giriyorsun!

Oktay
Oktay @Şimşek - 3 hafta Önce

Elazigli, bu memleketten gidenler senin gibiler yüzünden gidiyor. Şu haline bak, acınacak haldesin.

Elazigli
Elazigli @Şimşek - 3 hafta Önce

Sahapsuzzzz elazığğğ diye anca ağlayin .hele soyle elaziğa yapilan yardima hizmete ne vefa gösteriyorsunuz ? Isiniz gucunuz aglamak şikayet . Ulan az insan olun be ne sahipsizi asaln gibi devket var 45 gün 8 yerde toki baslatip saglam zemin bulmadan devlet elaziğdan gitmedi daha yetrr bu nankorluk .bu yuzden elazigdan giden elaziga gelmiyor hep boyle nankorluk fesatlik yüzunden . Zengini gider gelmez doktoru profu gider gekemz çünkü bu memleket kıymet bilmez yapilani görmez .tamam vekillerde yapmadi ama ersogana soyluya murat kuruma laf eden hzimet yapmadi diyen kansizdir haindir

Muhteşem yapi
Muhteşem yapi - 3 hafta Önce

Muhteşemligi sadece fiyatıdır köprünün. Sen bu kadar para harca sadece 1,5 dakika yol kisalsin. Böyle bir ucubeligi ancak siz akıl edebilirdiniz. Ama cebe indirilen paralar tabiki 10 numara 5 yıldız...fiyata bakıp muhteşem diyorsanız. Damat 130 milyar doları 3 yılda kaybetti..muhtesemlikse en muhteşem şey buydu..yine sizin eseriniz. Yerli otomobilin tadına varmadan, yerli uçağa kurulup uçuş yapmadan bizi uzaya göndermeye calisiyorsunuz.bu kadar muhteşem islerlew simartmayin bu milleti, bazı arkadaşların dediği gibi kudurtuyorsunuz milleti ne gerek var..3 tane yandaşa, 3 tane modeli geçmiş hayraniniza 1500 TL emekli maaşı ,işsizlik maaşı verin yeter..yetmez ise askıda ekmek, çöplükte lokma var..beğenmeyen gider oradan yer...

Şş
Şş - 3 hafta Önce

Doğru yapıldı. Heryerde M bulut inşaatlar yükseliyor. 18 - 20 katlı.


SIRADAKİ HABER

banner103