Milletvekili Bulut, Hilalkent Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

Hilalkent Mahallesi sakinlerinin sıkıntılarını dinleyen AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut, vatandaşların taleplerini ilk ağızdan almazsanız olayların tam anlamıyla kavranamayacağını söyledi.

Milletvekili Bulut, Hilalkent Mahallesi Sakinleri İle Buluştu

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Hilalkent Mahallesi sakinleri ile buluştu.

DÜNDAR: MAHALLEMİZİN SORUNLARINI BİRLİKTE ÇÖZMEK İÇİN BURADA

Hilalkent Muhtarı Ali Dündar, Milletvekili Metin Bulut’un her zaman yanlarında olduğunu belirterek, “Mahallemize teşrif ettiğinizden dolayı gururluyuz. Burada milletvekilimizi karşılamak benim için şereftir. Her zaman yanımızda. Hiçbir zaman buradan ayrılmadı. Mahallemizin sorunlarını birlikte çözmek için burada. Mahalle sakinlerimizle bir araya geldik” dedi.

GÜL: VATANDAŞLARIMIZDA BİZLERDE MEMNUN AYRILDIK TOPLANTILARDAN

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül, her hafta bir mahallede buluşma önerilerini kırmayan Milletvekili Bulut’a teşekkür ederek, “Bundan 1 ay önce sayın vekilimizle yaptığımız istişareler sonucu her hafta bir mahallemize vatandaşlarımızla birebir buluşup vatandaşın sıkıntısını yerinde dinlemesi gerektiğini, bu anlamda vatandaşın bilgilendirilmesinin daha rahat olacağını ve vatandaşın birinci elden duymak istediği için bir araya gelelim, her mahallemizde müsait olduğunda bir araya gelelim dedik. Sağ olsun sayın vekilimiz bizi kırmadı ve önerimizi yerinde buldu. Her hafta bir mahallemizi ziyaret ediyoruz. Sayın vekilim vatandaşlarımızın sıkıntısını dinliyor. Bugüne kadar yaptığımız toplantılar gayet verimli geçti. Vatandaşlarımızda bizlerde memnun ayrıldık toplantılardan” ifadelerini kullandı.

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut,  siyasetin sahada yapılan bir iş olduğunu kaydetti.

BULUT: PROJELER DE YAKIN ZAMANDA BAŞLATILACAK

Konuşmasında Elazığ depremine değinen Milletvekili Bulut, hükümetin bütün imkanlarını şehir için seferber ettiğini söyleyerek, “Elazığ bir yıl içerisinde her anlamda sarsıldı, Yaşanılan deprem kolay bir şey değildi bir ilin komple düzenini bozdu. O günden bu güne elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Devletimiz imkânlarını seferber etti Elazığ için. Bugün Harput’tan aşağıya inerken şöyle bir baktım gerçekten Elazığ şantiye halinde her yerde inşaatlar var. Yaralar hızla sarılmaya devam ediyor. Ben eminim ki eskisinden çok daha iyi ve yeni olacak. İlimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Bakanlarımızı buraya davet ediyoruz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız bugün buradaydı oda Elazığ için sevindirici haberler verdi. Bunların bir kısmı medya ile paylaşılmadı gizli tutuldu. Bakanımıza Elazığ’ı büyük ölçüde rahatlatacak yol ve geçit projeleri sunduk bakanımız da onayladı. Bu projeler de yakın zamanda başlatılacak” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çok yakın bir tarihte Elazığ’a geleceğini ifade eden Milletvekili Bulut, biten konutların tesliminin de o tarihte gerçekleştirileceğini belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Havalar bulutlu
Havalar bulutlu - 3 yıl Önce

Bu bulutlar yerini ne zaman güneşe bırakacak Allah’ım..gezmeye atmaya boş yapmaya devam..

Savaş
Savaş - 3 yıl Önce

Durmak yok gezmeye yemeye içmeye aldatmaya devam...uyan elazığım uyan ...bitirdiler memleketi ...

İmar mi var
İmar mi var - 3 yıl Önce

Bölge analizi mi yaptı acep. Birde muhtarlar ilginçtir kendi yorumlarini halkın yorumu gibi yapiyor kim için iş sözü aldınız acaba böyle konuştunuz Elazığ'ı harabeye çevirdiler yok memnunuz devlet tüm imkanlarini halk için seferber etti ancak sizler gibi yetkinsiz insanlar har vurup harman savurdu haram olsun o paraları derman aramak için kullanın inşAllah

Gakgooo
Gakgooo - 3 yıl Önce

Tozun toprağın olmadığı mahallelerde gezmeye devam; Vekil bey birazda istasyonda, kültürde yıkım yapıldığı esnalarda tozun toprağın içinde yıkıma katılda vatandaşın neler çektiğini gör.

Murteza
Murteza - 3 yıl Önce

Gakgo dönüp dolaşıp hilalkente gitmek de ne ola.Ne var hilalkentte. Virane ye dönmüş mahalleler duruyor,sen git sorunsuz bir semte,buna rağmen ,5 kişi bulamadın konuşacak gördün mü?Millet sizi sevmiyor, istemiyor bir tarafa gıcık oluyor, Zülfü hariç.Ayrıca sıkletiniz müsait olmadığı için yakismiyorsunuzda.Hele bu davanın hiç mi hiç adamı değilsiniz,kusura bakmayınız(Reis'imizin dediği gibi).

Ercan
Ercan - 3 yıl Önce

Muhtarlar, şakşakçıları, Vekilin kuru kalabalığı... Ne zaman vatandaşlar muhatap alınacak merak ediyorum. Zümre partisi oldular. Seçim zamanı belki bir gün görürsek bizim de söyleyeceklerimiz var. Ama Elazığ'da ne Elazığ'a sahip çıkacak; ne de Cumhurbaşkanını temsil edecek, O'nun amaçlarını taşıyan ne bir siyasi nede bürokrat yok. Yazık bu Şehre.

23
23 - 3 yıl Önce

Vekilin ne kadar seveni var fotoğraflarda açıkça ortada onu geçtik mahallenin sorunlarını dinlemek için buluşmuş öyle yazıyor çözüme kavuşturdugunuz icraatları neden söylemiyorsun uz. Ayrıca Muhtar Dündar bey neden gururlusun bırakın bu koltgunuzu kaybetme korkusunu vatandaşın dertlerini anlatmakla kalmayın çözüme kavuşturun reklam yaptırmayın icraatinizi görelim

İsmail akcan
İsmail akcan - 3 yıl Önce

Sayin vekil gelsi birde abdullahpasa haksen toki konutlarin yolların görsün tabi yerini bilyorsa

SIRADAKİ HABER

banner137