Milletvekili Bulut'tan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanlığının düzenlediği Vatandaşla Buluşma Toplantısında sorunları ve talepleri dinleyen AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, programın ardından üniversite öğrencilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Milletvekili Bulut'tan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Fırat Üniversitesi Kütüphanesini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Sürpriz ziyarette öğrencilerle selamlaşan Milletvekili Metin Bulut, gençlerin taleplerini ve önerilerini dinledi. Milletvekili Bulut'a Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş da eşlik etti.

BULUT: SİZLER BİZİM İÇİN KIYMETLİSİNİZ

Ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Metin Bulut, "Bugün spontane gelelim dedik. 'Gençlerle buluşalım, onları dinleyelim' dedik. Öncelikle nezaketinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Hazırlanmış bir program değil. Kurgu olsun istemedik. Habersiz gidelim dedik. Rektör Hocam da sağolsun bize eşlik etti. Sizler bizim için kıymetlisiniz. Bunu bilmenizi istiyorum" dedi.

BULUT: EMANETİ GENÇLERE TESLİM EDECEĞİZ

Gençliğin önemine vurgu yapan Milletvekili Metin Bulut, "Gençlik sadece bizim geleceğimiz değil anı zamanda şu anımız. Bizler emanati günün birinde sizlere teslim edeceğiz. O yüzden en büyük yatırımın sizlere yapılması gerekiyor. Bu sebeple gelip bakalım dedik” ifadelerine yer verdi.

BULUT: BU ÜLKENİN GENÇLERİ KÜTÜPHANELERDEN ÇIKMASIN

Bir öğrencinin 'kütüphaneler yetersiz kalıyor, daha çok kütüphaneye ihtiyaç var' şeklindeki talebine cevap veren Bulut, "Hamdolsun bugün kütüphanelerde yer yok. Ne güzel. Kütüphaneler bize yetmiyor. Ne güzel bir şey. İnşallah kütüphanelerimiz bize yetmesin. Biz de kütüphanelerimizi daha büyütelim. Bu ülkenin gençleri kütüphanelerden çıkmasın. Böyle eksik başla göz üstüne." Siz yeter ki çalışın, ne eksiğiniz olursa olsun, biz burdayız. Siz yeter ki çalışın, kendinizi yetiştirmek için çabalayın” diye ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ lı
Elazığ lı - 2 ay Önce

Geleceğin işsizlerini mi görmeye gittin.Zaten onların gelecekte bitirdiği okula ve bölüme değilde hangi parti ye üye olduğuna veya hangi vakıf üyesi olduğu önemli KPSS de aldığı puan bile önemsiz önemli olan kimin tarafında bizden ve öteki ayrı var

Allah sizi doyursun
Allah sizi doyursun - 2 ay Önce

Arsaları ucuz topladınız sonra imar açtınız şehir hastanesini yaptırtınız haramdır vekil

Gakgo23
Gakgo23 - 2 ay Önce

Sen kimsin ki yanına milli eğitim müdürünü alıp da devletin üniversitesinde siyasi şov yapıyorsun…

Mehent
Mehent @Gakgo23 - 2 ay Önce

Seçilmiş bir siyasi olarak milletvekilidir atanmış değil seçilmiştir sen kimsin peki

Cnc
Cnc - 2 ay Önce

Koltuktan makama topraktan arsaya Elaziğin iligine kadar sömüren en başarılı adam sessiz sedasız umarım insanlar farkına varmıştır ama nerde biz de

Mustafa özsoy
Mustafa özsoy - 2 ay Önce

Senden iş olmaz, senelerdir nerdesin Metin Bulut. Bu halk sizi istemiyor artık. Yeni yüzler istiyoruz ak partiden

Elazığ seninle gurur duyuyor.
Elazığ seninle gurur duyuyor. @Mustafa özsoy - 2 ay Önce

Bence mevcut vekiller ve Belediye Başkanı aynen kalmalı. Hele Zülfü Ağar ve Zülfü Demirbağ mutlaka kalmalı

Metin bulutun olduğu listeye oy yok
Metin bulutun olduğu listeye oy yok - 2 ay Önce

Oy moy yok artık

Ben Oy Veririm
Ben Oy Veririm @Metin bulutun olduğu listeye oy yok - 2 ay Önce

Bende olmaz ise oy vermem. Hatta dördünden biri olmasın yine vermem

kıymetli
kıymetli - 2 ay Önce

Öğrenciler sizin için kıymetli ise şimdiye kadar neredeydiniz. Vakıflar kurup, ihtiyacı olan öğrencilere burs mu verdirdin. Bütün arsaları toplayıp arsa zengini oldun, ihtiyacı olan öğrencilerin hangi ihtiyacını giderdin. Seçime yaklaştıkça çok komik duruma düşüyorsunuz.

Bana omerleri getirin
Bana omerleri getirin - 2 ay Önce

Hayirdir bu ne azim bune caliskanlik once adaletli olmayi kendinize dustur edinmelisiniz bu ulkenin en cok adalete ihtiyaci var


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109