Milletvekili Bulut, TKDK Tarafından Elazığ’a Yapılacak Yeni Yatırımları Müjdeledi

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, TKDK tarafından Elazığ’a yapılacak yeni yatırımları müjdeledi.

Milletvekili Bulut, TKDK Tarafından Elazığ’a Yapılacak Yeni Yatırımları Müjdeledi

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, TKDK tarafından Elazığ’a yapılacak yeni yatırımları müjdeledi.

BULUT: 6 ADET PROJEYİ DAHA KABUL ETTİ

TKDK’nın Elazığ’da her yıl üzerine koyarak ilerlediğini belirten Milletvekili Bulut, “IPARD II 6. Başvuru Çağrı Dönemi kapsamında daha önce 8,5 Milyon TL’lik 9 adet projeyi açıklayan TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü, 18 Nisan tarihinde de kabul gören 6 adet projeyi daha kabul etti” dedi.

BULUT: KAZANAN ELAZIĞ OLACAK

Açıklanan projelerin 2 tanesinin zanaatkarlık ve katma değerli ürünler, 2 tanesinin su ürünler yetiştiriciliği, 1 tanesinin kırsal turizm projesi ve 1 tanesinin de yenilenebilir enerji projesi olduğunu vurgulayan Milletvekili Metin Bulut, ‘’Kabul edilen bu projelerin toplam yatırım tutarı 10,5 Milyon TL, ödenecek hibe tutarı ise yaklaşık 5,8 Milyon TL’dir. Hükümetimizin verdiği destek ile yatırımlar hayat bulacak, kazanan Elazığ olacak’’ dedi.

MİLLETVEKİLİ BULUT TKDK İL KOORDİNATÖRLÜĞE TEŞEKKÜR ETTİ

TKDK Elazığ İl Koordinatörlüğü’nün ilimizde faaliyete başladığı 2012 yılından bugüne kadar 233 Milyon lira hibe ödemesi gerçekleştirdiğini ve bunun karşılığında Elazığ’a 500 Milyon liralık yatırım kazandırıldığına dikkat çeken Milletvekili Metin Bulut, başarılı çalışmalarından TKDK İl Koordinatörlüğe teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet hoca
Ahmet hoca - 1 yıl Önce

Deprem sonrası ne yaptınız ne.. daha vatandasina sahip çıkmadiniz her zman ki gibi kendini düşün..o kadar vatandaşa orta hasar verdiler nolacak o evlerin o insanların halı..o binalar guclenirmi hacı baba

GAKGOM
GAKGOM - 1 yıl Önce

ATIŞ SERBEST ...NE SÖYLEDİ HEPSİ BALON ÇIKTI ...ELBET BU KARA GÜNLERDE GECEÇEK RABBİM BÜYÜK ...GAKGOM YAPILANI DA YAPILMAYANI DA UNUTMAZ ...(GÜRSEL EROL DİYE YAZILIR ADAM DİYE OKUNUR).

Barıs
Barıs - 1 yıl Önce

Boşverin bu tenekeyi sıfatına baksana meynenetsiz

Barıs
Barıs - 1 yıl Önce

Vay be ne büyük müjdeymis afam götüyle dalga geçiyor arkadas

Aynen devam
Aynen devam - 1 yıl Önce

Elazığ için neler neler yaptınız. Elektrik faturası denildi o da fos çıktı. Yatırım denildi oda fos çıktı. Nasılsa sıkıntı yok vuran voleyi vurdu. Bir daha vekil olmasanız ne olacak ki o yüzden sallamaya devam

AZİZ
AZİZ - 1 yıl Önce

YATIRIMLAR ACABA ARSALARINDA MI VEYA ARSALARINA YAKIN MI YAPILACAK?

Sercan
Sercan - 1 yıl Önce

Bana göre iki Zülfüden de kat kat iyi hiç değilse gündeminde Elazığ var. Hiç değilse Elazığ için çabalıyor.

Oktay
Oktay @Sercan - 1 yıl Önce

pardon ne çabalıyor??elazığın olmayan vekili gündeminde malatyamı olsun

Nevzat kızılelma
Nevzat kızılelma - 1 yıl Önce

Teşekkürler Allah razı olsun bir önemli konuda kapalı çarşı 2 gün sonra 1 aydır kapalı sizlerden ricamız bir an evvel kapalı olan çarşının faaliyetine başlaması elzemdir nedeni çok ciddi bir hava sirkülasyonu olmasına rağmen dikkate alinmayişıdır öne sürülen sosyal mesafenin ilimizde migros karfur bim a 101 ve yerel marketlerin bizlerden çok daha kötü durumda olmalarına rağmen faaliyetleri devam ediyor ama kapalı olan çarşınızın esnafının % de 90 nı kırıcıdır satmış oldukları ürünlerin yarısından fazlası köylü malı olup dayanıklılık süresi yaklaşık 45 gün civarında satamazlarsa çöpe gidecek ve Elazığın ekonomisinin büyük yara alacağını belirtiyor siz sayın söyleşilerimizden acil olarak konuyla ilgilenip esnafa ramazan ayına girerken müjdeli haberi vermenizi bekliyoruz dua almak esnafın yanında olduğunuzu görmek istiyoruz


SIRADAKİ HABER

banner103