Milletvekili Bulut: Türkiye’de İkinci Bir Örneği Olmayan Devasa Proje

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da bulunan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Milletvekili Bulut, “Türkiye’de ikinci bir örneği olmayan devasa proje” dedi.

Milletvekili Bulut: Türkiye’de İkinci Bir Örneği Olmayan Devasa Proje

İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi hizmetlerini sürdürüyor.

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi ile ilgili bilgi verdi.

BULUT: DEVASA BİR PROJE

Elazığ Milletvekili Metin Bulut açıklamasında, “İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi’miz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrifleriyle hizmete açılmıştı. Gençlik Çalışmaları Merkezimiz şu an Türkiye’deki gençlik çalışmalarına ve dünyanın farklı yerlerinden gençlik çalışmaları için ülkemize gelen gençlere hizmet sunuyor. Bu proje bugünden yarına yarından geleceğe sürekli değer ve katkı üretecek bir projedir. Gençlik çalışmaları alanında İpek Yolu Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi Türkiye’deki ilgili tarafların gündemindedir. Gençler Türkiye’nin her tarafından akın akın İpek Yolu Çocuk Çalışmaları Merkezine geliyor. Ve bu sayılar gittikçe artacak katlanarak büyüyecek. Genel Başkan Yardımcımız Konya milletvekilimiz Sayın Leyla Şahin Usta hanımefendinin bu projede çok büyük emeği var. Kendilerine ebeden müteşekkiriz. İpek Yolu Çocuk ve Gençlikle Çalışmaları Merkezi geleceğin projesidir.  Muhteşem mimarisi, konaklama imkanları, sportif ve sosyal tesisleri, güçlü teknik altyapısı, nitelikli personeli ve güçlü gelecek vizyonuyla İpek Yolu Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi uzun yıllar ülkemize hizmet verecek ve şehrimiz bu hizmetten en üst düzeyde istifade edecek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2023, 17:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner137