Milletvekili Bulut, Vatandaşların Sesine Kulak Verdi

Halk buluşmalarında vatandaşları dinleyen AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, ‘gücümüzün yettiği sürece vatandaşın derdine derman olmaya çalışıyoruz’ dedi.

Milletvekili Bulut, Vatandaşların Sesine Kulak Verdi

AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlendiği halk buluşmalarının bu haftaki konuğu Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut oldu.

Halk buluşmalarına Bulut’un yanı sıra İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, başkan yardımcıları, il ve genel meclis üyeleri de katıldı.

BULUT: BÖYLELİKLE ANKARA’YI ELAZIĞ’A GETİRMİŞ OLDU SAYIN İL BAŞKANIMIZ

Milletvekili Bulut, “Malumunuz geçen haftalarda il başkanlığımızın başlattığı yeni bir uygulama bence fevkalade de güzel bir uygulama. Nöbetçi vekillik. Burada talebini iletmek isteyen vatandaşlarımızla, hemşehrilerimizle bir anlamda milletvekillerimizi buluşturmuş oluyoruz. İl binamızda, il teşkilatımızda belki pek çoğu talebini iletebilmek için Ankara gelme gerekliliği hissedecekti böylelikle Ankara’yı Elazığ’a getirmiş oldu sayın il başkanımız” ifadelerini kullandı.

BULUT: 20 YIL BOYUNCA DA VATANDAŞINA HİZMET ETMEYE DEVAM EDEN BİR İKTİDAR OLMUŞTUR

Vatandaşları problemlerini dinleyen Milletvekili Bulut, “AK Parti kurulduğu günden bugüne merkeze insanı alan, hakikatten bu konuda hizmet anlayışını değiştiren, geçmişte siyaset anlayışını değiştiren, devlet aklını bu konuda çok daha farklı bir noktaya getiren artık sürekli söyleniyor sloganı ama ‘biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik’ diyen bir anlayışı vatandaşına sergileyen, bundan dolayıdır da 20 yıldır yaklaşık vatandaşın taktirini kazanan, bu konuda vatandaşın güvenini kazanan ve 20 yıl boyunca da vatandaşına hizmet etmeye devam eden bir iktidar olmuştur” şeklinde konuştu.

BULUT: HEMŞEHRİLERİMİZİ BURADA DİNLEYECEĞİZ

Her türlü talebi karşılamak istediklerini fakat bunun mümkün olmadığını ifade eden Milletvekili Bulut, “Bütün bireysel talepleri karşılamak belki mümkün olmayabilir. Gönül ister ki hakikatten her türlü talebi anında karşılayasınız, her türlü talebi hemen yerine getiresiniz. Bu tabi mümkün değil. Ama biz mümkün olduğu kadar şartlarımızı da zorlama babında vatandaşımızın derdine derman olmaya çalışıyoruz. Onun sıkıntılarını gücümüz yettiği ölçüde gidermeye çalışıyoruz. Bugünde inşallah hemşehrilerimizi burada dinleyeceğiz. Onların sıkıntılarını not alacağız. Acil müdahale edebileceklerimize hemen anında müdahale edeceğiz. Ve çözebileceklerimizi çözeceğiz, çözemeyeceklerimizin de onu neden çözülemeyeceği ile alakalı sebeplerini kendilerine ileteceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kendine
Kendine - 2 ay Önce

Sesli güldüm he he

İl Başkanı Şerefettin Bey ' e
İl Başkanı Şerefettin Bey ' e - 2 ay Önce

Bilmem hatırlarmısınız eğitim adına birileri sizi ziyaret etmişti. Siz güzel şeyler konuşmuş ve bazı sözler vermiştiniz. İki ay geçti bir ziyareti bile çok gördünüz. Oysaki bireysel bir talep olmayıp memleketin eğitiminin gelişimi için yapılan bu ziyaretin ardındaki tavrınız size hiç yakışmadı. Makamlar geçici aslolan samimiyet ve dürüstlüktür. Selamlar.

Arsaları topladın zengin oldun
Arsaları topladın zengin oldun - 2 ay Önce

Elazığ da rant sağlanan bütün arsaları aldın seni Allah a havale ediyoruz istifa et

doğru
doğru @Arsaları topladın zengin oldun - 2 ay Önce

Doğu kentteki bütün arsaları toplayıp, Fethi Sekin hastanesini şehrin en uzak noktasına götüren şahıs.

..
.. - 2 ay Önce

sesimize kulaklık vermeyin GİDİN bu memleketten

Ali
Ali - 2 ay Önce

Cikin sokakta dinleyin vekilim. Salonu kendi adamlari ile doldurmak olmuyor. Bence yalnis bir uygulama milletin ayağına gidin. Bu hareketler reise zarar veriyorsunuz ak partiyi parti yapan sinei millet.

Cavit
Cavit - 2 ay Önce

Et yemeyin.sogan yeyin,dometes tene ile alin,ekmek yoksa pasta var...Klasik akp nakaratlari..

Bozo23
Bozo23 - 2 ay Önce

Utanmadan sahaya inip vatandaşın dertlerini dinleyeceklerine milleti ayağına çağırıp dert dinliyor. Oraya giden vatandaşta da suç var. Niye gidip bu adamlara prim yaptiriyorsunuz. Gitmeyin salon boş kalsın ki anlasınlar ne mal olduklarını.

Salon boş kalırsa
Salon boş kalırsa @Bozo23 - 2 ay Önce

Bu defa da bakın millettin hiç derdi yok diye övünür

Leyla Akın
Leyla Akın - 2 ay Önce

Ya siz çok komiksiniz, Ya sizi kandırmışlar. Ya da siz milleti kandırmak için uğraşıyorsunuz. Alemsin ADMİN. şAKA GİBİSİN


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109