Milletvekili Bulut, Yeni Mahalle Sakinleri İle Bir Araya Geldi

Sorunları yerinde görmek, çözmek ve istişarede bulunmak amacıyla mahalle gezilerine devam eden AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Yeni Mahalle muhtarı ve sakinleri ile bir araya geldi.

Milletvekili Bulut, Yeni Mahalle Sakinleri İle Bir Araya Geldi

Hafta sonunu seçim bölgesi Elazığ’da geçiren AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Bulut, mahalle gezilerine devam ediyor.

Sorunların yerinde görülerek, çözmek ve istişarelerde bulunmak amacıyla Metin Bulut’un duraklarından biri Yeni Mahalle oldu.

Milletvekili Metin Bulut, Yeni Mahalle Muhtarı Aytaç Özcan ve mahalle sakinleri ile buluştu.

ÖZCAN: SORUNLARIMIZI KENDİLERİNE İLETİYORUZ

Yeni Mahalle Muhtarı Aytaç Özcan, milletvekili Metin Bulut ile sürekli istişare halinde olduklarını söyleyerek, “Sayın vekilimizle her zaman istişare halinde bulunduğumuz için sorunlarımızı kendilerine iletiyoruz” dedi.

BULUT: SIKINTILARI ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, muhtarlarla birlikte çalıştıklarını belirterek, “Bütün muhtarlarımızla çok yakinen çalışıyoruz. Onlar zor bir dönemde muhtar seçildiler. Elazığ’ın sıkıntılı günlerinde bu görevi üstlendiler. Bunun çok kutsal bir görev olduğunu ifade etmek istiyorum. İnsanın zor ve en sıkıntılı olduğu anda insanın sıkıntılarını dinlemek, çözümü ile alakalı çaba göstermek ancak yürekli insanların işi. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bu mahalle gezilerimiz devam edecek. Bütün mahallerimizin hepsini tek tek gezeceğiz ve toplantı yapacağız. Orada sorun ve sıkıntıları yerinde görmeye çözmeye çalışacağız ve farklı bir uygulama ile bunu yapacağız. Mahalleye gitmeden önce sosyal medyada paylaşacağız. Gelmek isteyen mahalle sakinlerimizin hepsi gelsin o mahallemizde sıkıntılarını ilk ağızdan bize iletsinler. İmkanlarımız el verdiğince sıkıntıları çözmeye çalışacağız” diye kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Hayırdır
Hayırdır - 3 yıl Önce

Bu iş hayra alamet değil imara açılacak arsa falan mı buldu acaba bu arada zulfo ağa nerede gören var mı

Karşıyaka City23
Karşıyaka City23 - 3 yıl Önce

Elazığ yıkılmış bitmiş, her taraf viran olmuş. İnsanlar çaresiz.Millet perişan, işsiz, güçsüz. 24 ocakta deprem olmuş. Yıkımlar halen daha yeni başlamış. Sürekli dışarıya göç ediyor hemserilerimiz. İnsanlar konteynır da rezillik çekiyor. Sayın vekilimiz mahaleleri geziyor.Vay be ne büyük iş...

Sistem belli
Sistem belli - 3 yıl Önce

Şimdi bir örnek eski il başkanı ne işle meşgul ; üniversite arazisi yanında sağında il sağlık müdürlüğü binası önünde doblee yol bir tarafida her ne hikmet ise park yapilmis üst tarafında bulunan hazine arazisine de eski baskan ağaç ekmiş ileride alır muhtemelen evleri 900 bin TL den satmış bir de koruma polisi var yanında ohh ne güzel biraz makam biraz arsa yakinda metin bulut ta aynını yapar haram olsun bizden alıp kendi ceplerine attıkları

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

makam ve mevkisini kullanarak haksız yere bir gram dünyalık elde edenlere hakkımız haram olsun.... siz anladınız ne demek istediğimizi....

Hursit
Hursit - 3 yıl Önce

Zulfo aga test yaptiri.Gezmekle konusmakla bisey olmi.Maskeleri taknayi ogrenin bu donemicin yeterli.

SIRADAKİ HABER

banner137