Milletvekili Bulut’tan Bayram Mesaisi

AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut, bayramın ilk gününü ziyaretlerle geçirdi. 112 acil çağrı ve Abdullahapaşa itfaiyesini ziyaret eden Bulut, Elazığ’da Kovid 19 vakasının olmadığını söyledi

Milletvekili Bulut’tan Bayram Mesaisi

AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut, bayramın ilk gününü görevi başına olan kamu personeli ile geçirdi.

Milletvekili Bulut’un ilk durağı 112 Acil Çağrı Merkezi oldu.

Çağrı merkezinde Sağlık Hizmetleri Daire Başkan Yardımcısı Şenay Öner tarafından karşılanan Bulut, görev başında olan personelle bir araya gelerek, bayramlarını kutladı.

Sağlık Hizmetleri Daire Başkan Yardımcısı Öner, Bulut’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, bayramda da mesai başında olduklarını kaydetti.

ÖNER: TÜM 112 EKİBİNİN KOMUTA MERKEZİ BURASIDIR

Sağlık Hizmetleri Daire Başkan Yardımcısı Şenay Öner, “ Sayın vekilimi bu nazik davranışından dolayı teşekkür ederim. Biz 7/24 esasına göre çalışıyoruz. Elazığ’ın tüm 112 ekibi bu gördüğünüz yerden komuta edilmektedir. Bu anlamda bütün çağrılar buradan karşılanmaktadır. Tüm 112 ekibinin komuta merkezi burasıdır” diye kaydetti.

Bayramlarda nöbetçi olan birimleri ziyaret etmeye gayret gösterdiklerini belirten AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut, 112 çok yoğun olarak çalışan birimlerden biri olduğunu söyledi.

BULUT: EVLERİNDEN EŞERLİNDEN ÇOCUKLARINDAN FEDAKÂRLIKTA BULUNUYORLAR

AK Parti MKYK Üyesi Metin Bulut, “Bayramlarda özellikle nöbetçi olan birimleri gezmeyi gayret ediyorum. Çünkü onlar bayramda daha sağlıklı, güvenli bir şekilde geçebilmesi adına fedakârlık eden dostlarımız arkadaşlarımız. Evlerinden eşerlinden çocuklarından fedakârlıkta bulunuyorlar. 112 de gerçekten çok yoğun çalışan birimlerimizden bir tanesi. Sürekli tetikte olan arkadaşlarımız.

Bulut daha sonra Abdullahpaşa Mahallesi’nde bulunan İtfaiye Merkezini ziyaret ederek, itfaiye erlerinin bayramını kutladı.

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün, Milletvekili Bulut’un itfaiye erlerini yalnız bırakmadığını söyledi.

BAŞGÜN: TÜM İTFAİYECİLER ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün, “Bugün bayramın birinci günü sayın vekilimiz her zaman olduğu gibi itfaiye şubemizi gelip ziyaret ettiler. Ben tüm arkadaşlarım adına kendisine teşekkür ediyorum. Sabah toplantı yaptığımız zaman arkadaşlarımızın ilk sorusu oydu. Tüm itfaiyeciler adına teşekkür ediyorum vekilimize” dedi.

Milletvekili Bulut da, itfaiye ziyaretinin kendisi için de bir gelenek haline geldiğini belirterek, itfaiye erlerinin çok önemli bir iş yaptığını söyledi.

BULUT: ÇOK ÖZEL BİR İŞ YAPIYORLAR

Milletvekili Bulut, “ bizim adımıza artık gelenek haline geldi. Özellikle itfaiye ziyareti olunca arkadaşlarımızın da burada haklı bir beklentisi oldu. Bizde de imkanlar el verdikçe ıskalamamaya çalışıyoruz. Burada gerçekten milletin canını malını bekliyorlar. Çok özel bir iş yapıyorlar. Onlar kendi evlerine gidemedikleri için biz onların yanına geliyoruz” dedi.

Elazığ’da maske kullanma alışkanlığının yaygın olmadığına dikkat çeken Bulut, şehirde kovid 19 vakasının olmadığını söyledi.

BULUT: ŞU ANDA KOVİTLİ VAKAMIZ YOK

Bulut, “Şu anda kovitli vakamız yok ama bu olmayacağı anlamına gelmez. Bu bayramı kazasız belasız ve sağlıklı bir şekilde geçirelim diye bu sosyal mesafeye dikkat etsek birde maskelerimizi takmaya özen göstersek çok iyi olacaktır. Bir kere daha Elazığlı hemşehirlerimin bayramını kutluyorum” ifadelerine değindi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlıyız
Elazığlıyız - 1 hafta Önce

Elazığın TEK vekili GÜRSEL EROLDUR...

SAVAŞ
SAVAŞ - 1 hafta Önce

GÜRSEL EROL .

Kadir can
Kadir can - 1 hafta Önce

Mesai yapsa ne kimin hangi derdine çare olmuş AKP nin dört vekili
Depremde canı yanan insanların sorununu mu çözdüler
İşsizin, yoksulun, atanamayanlar sonunumu çözdüler
Şehit aileleri ve Güneydoğu Gazilerinin sorununu mu çözdüler
18 yıldır AKP yönetiminde Güneydoğu Gazisi olarak tek bir sorunumuz çözülmedi, sorunlarımız dağ gibi büyüdü

Hursit
Hursit - 1 hafta Önce

SAYIN VEKILIMIZ GURSEL EROL BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN

Dr ahmet
Dr ahmet - 6 gün Önce

Her gün en az 5-10 adet corona (covid) tespit ettiğimiz hasta oluyor Lütfen doğru bilgi verelim

SIRADAKİ HABER

banner7