Milletvekili Demirbağ: “İhale sürecinin bu yıl tamamlanması bekleniyor”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ 2023 yatırım programına alınan Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Hizmet Binası’nın hayırlı olmasını diledi.

Milletvekili Demirbağ: “İhale sürecinin bu yıl tamamlanması bekleniyor”

41 yıldır hizmet veren ve 24 Ocak depremiyle birlikte hasar alan Elazığ Tarım ve Orman Müdürlüğü Hizmet Binası yenileniyor.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, 2023 yatırım programına aldırdıkları Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Hizmet Binasının ihale sürecinin bu yıl tamamlanması beklediklerini söyledi.

DEMİRBAĞ: “YENİ HİZMET BİNASININ YAPIMINA DA BU YIL BAŞLANMASI HEDEFLENİYOR”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Sürsürü Mahallemizde bulunan ve Elazığ depreminden olumsuz etkilenen Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü hizmet binası Elazığlı çiftçilerimizin daha kaliteli ve refah bir ortamda hizmet alabilmesi için yenilenecek. 46 dönüm üzerine kurulu kampüs alanında yapılacak olan 9 bin metre karelik proje 2023 yılı yatırım programına alınırken, ihale sürecinin bu yıl tamamlanması bekleniyor. İhale sürecinin ardından Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapımına da bu yıl başlanması hedefleniyor. Yapılacak olan yeni hizmet binasının şimdiden Elazığlı çiftçilerimize, Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüze ve Elazığ'ımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109