Milletvekili Demirbağ, İş Dünyası İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, iş dünyasının temsilcileri ile bir araya geldi. OSB’yi ziyaret eden Demirbağ, başkan Suat Öztürk ile istişarede bulundu.

Milletvekili Demirbağ, İş Dünyası İle Bir Araya Geldi

AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti.

Milletvekili Demirbağ, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletme ziyaretleri öncesinde Başkan Suat Öztürk ile bir araya geldi.

ÖZTÜRK: GERİYE DÜŞERSEK ELAZIĞ’A YATIRIM KONUSUNDA CİDDİ SIKINTILAR YAŞARIZ

Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk, “Organize Sanayi’de bizleri ziyaret etmenizden ve buraya teşrif etmenizden dolayı sizlere teşekkür ederim. Tabi siyasetin uzun yıllardır içinde olan birisisiniz. Üçüncü dönem milletvekilisiniz. Elazığ’ın sorunlarını, problemlerini bilen insansınız. Yıllardır siyasetin içinde Elazığ’a da hizmetleriniz oldu. Elbette ki inişli çıkışlı dönemler olacaktır. Bu iniş çıkışlar da bugün itibariyle sizler sahadasınız meclis tatilinden dolayı. Tabi sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz. Hem pandemiden dolayı hem Elazığ’daki deprem son zamanlarda orman yangınları ciddi manada vatandaşın, insanların sıkıntılı ve sorunlu dönemleri var. Bunlar aşılacaktır inşallah. Bunlar mücadeleyle olur, çalışmayla olur. Herkes yapılacak işi beğenecek diye bir şey yok. Biliyorsunuz yıl sonunda altıncı bölge meselesi bitiyor. Tabi biz altıncı bölgeden değil, cazibe merkezinden dolayı altıncı bölgedeyiz. Diğer teşvik bölgesinde olan iller gibi altıncı bölge değiliz. Cazibe merkezinden dolayı altıncı bölgenin şartları eğer yıl sonunda biterse Elazığ’ın böyle bir deprem yaşayan şehir olarak da çok ciddi zayiatlar ve kayıplar veririz. Bunun için ben bütün siyasetçilerimize her zaman için söylüyorum; bu işin şimdiden uğraşılıp çözülmesi lazım. Bu sürenin uzatılması lazım. Çünkü Elazığ’da bir organize sanayi var. Ciddi manada genişletiyoruz. İkinci bir organize sanayi kuruldu. Eğer bu teşvik meselelerinden geriye düşersek Elazığ’a yatırım konusunda ciddi sıkıntılar yaşarız” ifadelerini kullandı.

DEMİRBAĞ: GEREKLİ ADIMI ATMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Milletvekili Zülfü Demirbağ da, “Her ne kadar statü olarak altıncı bölge kapsamında olmazsak da altıncı bölgenin avantajlarından istifade ediyoruz. Haklı olarak yıl sonu itibariyle bu bittiği zaman biz sıkıntı yaşayacağız. Zira deprem, pandemi, arkasından da bu altıncı bölge avantajları da ortadan kalktığı zaman ilimiz açısından sıkıntı olacaktır. Bunun alt yapı çalışmalarını iyi kötü yapıyoruz. Yeri geldiğinde ama arkadaşlarımızla birlikte özellikle meclis tatiline müteakip sanayi bakanımız başta olmak üzere başka bakanlığımızla konuşup kim varsa bu altıncı bölge teşviklerinin devam etmesini inşallah sağlamaya çalışacağız. Elazığ’ımız için olmazsa olmaz. Aksi taktirde ciddi sıkıntı yaşarız. Bunun dışında bu çalışmayı yaparken başkanımız olsun, ticaret ve sanayi odası başkanımız olsun, borsa; arkadaşlarımızla birlikte, ilin dinamikleriyle birlikte randevu alarak inşallah bakanlıklarla görüşeceğiz. Bu meselenin çözülmesi için gerekli adımı atmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Milletvekili Demirbağ daha sonra, İş Kur Müdürü Abdullah Balcı, OSB Genel Müdürü Yaşar Demirel, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkerim Yılmaz ile birlikte SMM, Saka ve Berrak Tekstili gezdi.

DEMİRBAĞ: ELAZIĞ’IMIZI DÜŞÜNEREK YAPTIKLARI GÜZEL YATIRIMLARDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ ARZ EDİYORUM

Tekstil firma ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Demirbağ, “Bugün günlük gezilerimiz çerçevesinde öğle saatlerinden itibaren organize sanayiyi ziyaret ettik. İş insanlarımızla bir araya geldik. Öğle sonu da programladığımız çerçevede tekstil firmalarını ziyaret ettik. Bu beşinci firmamız. Allah razı olsun ciddi hem istihdama hem üretime hem ülke ekonomisine büyük katkıda bulunuyorlar. Kendilerine ben teşekkür ediyorum. Zamanlarını ayırdılar. Çok da verimli oldu bu gezimiz. İnşallah gündelik programlarımız var. Onların aralarına sıkıştırmak suretiyle organize sanayideki bütün fabrikaları hemen hemen gezmeyi düşünüyoruz bu meclis tatili içerisinde. Ben tekrar iş insanlarımıza bu güzel yatırımlarından Elazığ’ımızı düşünerek yaptıkları güzel yatırımlardan dolayı teşekkürlerimi arz ediyorum” diye ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan tatar
hasan tatar - 6 ay Önce

göbeği büyütmeye devam, ekmek elden su gölden.

bülent
bülent @hasan tatar - 6 ay Önce

İlk seçimde millet ittifakı en az iki vekil çıkaracak (en kötü ihtimalle) sen ve senin gibilerde kudurmaya devam edeceksiniz yalan salla nasilsa bedava makarnacı seni.parala kendini çok eğlenceli oluyorsun

Tol
Tol @hasan tatar - 6 ay Önce

Burada bir haysiyetsiz varsa o da sensin akp nickli ahlak yoksunu.

burçin
burçin @hasan tatar - 6 ay Önce

dikiştutmaz sabri yalan salla nasilsa nickli kisiye teshisi koymus gercekten tam olarak aynısı.akp isimli kiside aynisi.

uuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuu @hasan tatar - 6 ay Önce

akp nickli kişi sen gürsel erola sen alevisin niye bayram kutluyorsun diyensin hangi haysiyetten bahsediyorsun? sizde gerçekten ahlakın kırıntısı yok.bak sen ve senin gibilerin ortak özelliği ikiyüzlü ve ahlaksız olmaları..yalan salla nasilsa bedava nickli kişide aynı şekilde.sizin tedaviye ihtiyacınız var.

sen alevisin niye bayram kutluyorsun haberi:

https://www.elazigsonhaber.com/gundem/milletvekili-gursel-erol-elazigli-vatandaslarin-bayramini-kutladi-h85476.html

Akp
Akp @hasan tatar - 6 ay Önce

Hasan milletin yediğine içtiğine ne bakıyorsunuz halsiyetsizmisiniz gürol fanatiği seni

Dikiştutmaz Sabri
Dikiştutmaz Sabri @hasan tatar - 6 ay Önce

:-)

Yalan salla nasilsa bedava
Yalan salla nasilsa bedava @hasan tatar - 6 ay Önce

Dikiş tutmaz sabri valla o kadar boş zirilti yazmişsinki ya hu işsizmisin ne acı imis ne gürsel sempatizani bir mahlukmuşsunki üsenmeden 10 sayfa martaval yazmişsin ama vAllahide billahide iki satir sonrasina tahammülüm olmadigindan okumadim boş ziriltı çünkü . Gürsel aevdanızda boş zülfü demirbağ yılların tecrübesi vatanını seven bir insan sen demirbağ ile kimseti bir tutamassın .hadi canim git böyle boş boş makale yaz belki seni gürsel fabrikasina alır iki süpürge atarsın ortalıga .

Dikiştutmaz Sabri
Dikiştutmaz Sabri @hasan tatar - 6 ay Önce

Yalan salla nasilsa bedava, sen her Gürsel Erol haberine gelip, adam gözüne nasıl görünüyorsa artık, yatsa, kalksa, yese, otursa, gezse ve çalışsa suçmuş gibi saldırıyorsun ama? İşsiz misiniz sen ve senin gibiler? Senin gibiler niye sataşıyor Gürsel Erol'a? Bu biraz kıskançlık gibi geldi bana.

Bu yorumunla anlaşılıyorki, sen psikolojik sorunlar yaşıyorsun. Sağlıklı bir insan bu yorumu yapamaz. Sağlıklı bir insan yaptıklarının farkındadır. Sağlıklıysan bile, bunu yapıyorsan eğer, o zaman iki yüzlüsündür.

Psikolojide "Yansıtma" olarak adlandırılan bir psikolojik sorun var. Duydun mu?

"Yansıtma" nedir?

Yansıtma, psikopatolojide paranoya ile birlikte anılan bir savunma mekanizmasıdır. Bir tür davranış bozukluğudur. Tipik özelliği, bu kişilerin asıl kendisine söylemesi gerekenleri karşısındakine söylemesidir ya da kendine yakıştıramadıklarını, başkalarına yakıştırmasıdır. Bireyin kendine ait kusur ve yanlışlarını karşısındakine mal edip, kendini karşısındakinde yansıtmasıdır.

Rahatsızlık, “yansıtma” adını zaten bu özellikten alır. Kişi makbul olmayan kendine ait özellikleri ve davranışları, direk karşısındaki kişiye yansıtıp, bunlar sanki karşısındaki kişinin özellikleri ve davranışlarıymış gibi, ona yükler, onu yanlışlar. Bir anlamda da bu, kişinin ayna karşısında kendine söyleyeceklerini başkalarına söylemesi gibidir.

Zaten böyle bir bozukluk en kesin o zaman gözlemlenir. Başkalarına ayna tutmak üzere biri bir şeyler söylerken farkedersiniz ki, eleştirdiği o şeyleri tam da o anda bile bizzat kendisi yapmaktadır. Ve yine asıl kendi yapmakta olduğu bazı makbul olmayan davranışları, sanki siz yapmışsınız gibi, size mal edip, sizi eleştirmesiyle de son derece belirgindir.

Genellikle kişilik zaafiyetinden ve aşağılık kompleksi ile paranoyanın da eşlik ettiği ego kaygısından kaynaklanır. Kişi bilinç düzeyinde, aslında "bilmeme"nin egoda yarattığı belirsizlik ve sapma ile yanılgıya düşer ve “zan”lar üretir. Kişi, kendinde birtakım eksiklikler olduğu için, bunu ödünleme yoluna giderek, kendini bir havalarda ya da ayrıcalıklı ve üstün görme ve gösterme halleri geliştirir. Kibir gibi mesela.

Çünkü önemsenme ihtiyacındadır ve o kendini fazlaca önemsediğinde ya da kendini önemli gösterdiğinde, başkalarının da onu önemseyeceği yanılgısına düşer. Kendi hatalarını ya da makbul olmayan davranışları karşısındakine yakıştırıp, asıl kendi yapmaması gerekenleri karşısındaki sanki öyleymiş veya öyle yapıyormuş gibi bir kabulle ciddi bir yanılsama ve yanılgıya düşer.

Adeta, kendinden başka hiçbir önemli ve değerli insan olmadığına karar vermiş gibi davranarak, kendindeki eksikleri ödünlemeye, kendini iyi hissetmeye çalışır. Bu çok önemli yanılgı, kişinin kendi içinde kabullenmediği duygu, düşünce, niyet ve eylemleri, karşısındakine aitmiş gibi sanıp ona sardırması şeklinde kendini gösterebileceği gibi, kendi suçunu bir başkasına atmak, yaptığını inkâr etmek, kusurlarını reddetmek, kendi namakbul yaptıklarını makul ve makbulmüş gibi görmek, salt kendini mükemmel görüp, başkasını küçümsemek, kendinde olmayan erdemleri varmış gibi göstermek, karşısındaki öyle erdemlere sahip değilmiş gibi kabul etmek, kendinde olan kusurları başkasına mal edip onu öyle görmek ve göstermeye çalışmak, kendinden üstün olanları, öyle düşünmese bile dürtüsel bir refleksle kendine tehlike sayıp, sırf bu nedenle onu küçük düşürmek, zor durumda bırakmak, suçlamak, yargılamak, kınamak, eleştirmek, büyüklük, üstünlük, bilmişlik taslamak, ezmeye ya da sindirmeye veya caydırmaya çalışmak, yönetmeye ve yönlendirmeye kalkmak şeklinde de kendini gösterebilir.

Ve bunları çoğunlukla alay eder ve dalga geçer tarzda yapması, karşısındakini küçük düşürücü, aşağılayıcı, saygısız, zaten haksız ve yersiz hatta hakaret edici ve hiç olmadık tarzda veya hiç gerekmediği halde anlamsız ve mantıksız veya aykırı bir şekilde yapması da dikkat çekicidir.

Saygı göstermez ama saygı bekler. Üstüne alınma ve güven problemleri de vardır. Aslında kuşkulardadır ama bunu dışarıya eminlik olarak yansıtır. Şımarıklığa da son derece yatkındır. Pohpohlanmaya da tabiki fazlasıyla açıktır. Zira normalden de fazla bir onaylanma açlığı içindedir ama onaylanamaz şeyler yapar. Bu bile tek başına, bir kişide bir bozukluk olduğunun zaten yadsınamaz göstergesidir.

Böylelikle kendi kendine yapay bir ego tatmini sağlamış veya kendine yine yapay bir haklılık kazandırmış olduğunu düşünür. Çünkü zaten sadece kendini haklı görmeye fazlasıyla muhtaçtır. Ama gerçek bir tatmin ve haklılık değildir tabi bu. Yine sadece kendi yanılgısı ve yanılsamasıdır.

Bir kişilik sorunsalı ve algı yanılgısı hali de olan bu durum, aşırı ve sürekli olursa kişinin kendisini doğru tanıyıp değerlendirmesini bozduğu gibi, derecesine göre, aynı paralelde önemli algı ve düşünce sapmalarına, giderek daha da büyük yanılgılara, hatta taşkınlıklara ve halüsinasyonlara yol açacak kadar tehlikeli olabilir ve sadece bu rahatsızlığa sahip kişilerin kendilerine değil, onların bulundukları ortama ve etraflarındaki diğer insanlara da yansıyan zarar verici ve başkalarını da yanıltıcı bir nitelik arzeder.

Bunun da özellikle bulundukları ortam için ne denli ciddi bir sorun olduğu açıktır ve bu nitelik, böyle bir bozukluğun kesinlikle ciddiye alınmasını şart kılar. Zira bu rahatsızlığa sahip kişilerin kendileri zaten huzursuz olduklarından huzur bozucudurlar ve hem kendileri hem de başkaları için bulundukları ortamda da sorun, haksızlık, saygısızlık ve zarar kaynağıdırlar.

Yalan salla nasilsa bedava
Yalan salla nasilsa bedava @hasan tatar - 6 ay Önce

Hasannnn sen vekil olursan açlık grevine gir olurmu ? Ulan adamlar nasıl görünmüs ise gözünüze artık yatsalar ,suç kalksalar suç ,yeseler ,otursalar ,gezseler calışsalar suç . Işsizmisiniz sen ve senin gibiler ? senin gibiler niye satasiyor vekilellere .bu biraz kıskançlik gibi geldi bana

Okam
Okam - 6 ay Önce

Ne güzel memleket vatandaşa hakaret et ondan sonra hiçbirşeymolmsmış gibi gez kan testi yaptırsın

23
23 - 6 ay Önce

AYAKLAR BAŞ BAŞLAR AYAK OLMUŞ. VAH VAH. TİPE BAK ÇAY DEMLE MİSALİ.

KAPANAN FABRİKALARI NEDEN GEZMEDİLER
KAPANAN FABRİKALARI NEDEN GEZMEDİLER - 6 ay Önce

KİMSE SORUYORMU KAPANAN FABRİKALARIDA GEZELİM DİYE SAHİPSİZ ELAZIĞ YAZIK GÜNAH BU GÜZELİM ŞEHİRE

Salim Taklacı
Salim Taklacı - 6 ay Önce

Müthiş sorun çözer 13 senedir Elazığ da ne kadar sorun varsa çözdü. Hizmet ve yatırıma doyurdu. Gezdiği yerlerde açıyor Bakanlara genel müdürlere telefonu çözmedik sorun bırakmıyor.

elazığ
elazığ - 6 ay Önce

Hala daha memlekete faydası olmayan bu adamı beğenip övüyorsunuz. Elâzığ'a hakikaten yazık bazı şeylerde müstahak tabi.

sezgin
sezgin @elazığ - 6 ay Önce

burada ölümüne savunan bir iki tane trol var. o kadar karaktersizlerki.ilk seçimde o suratlarının alacağı ifadeyi merakla bekliyoruz.anketleri gördükçe iyice saldırganlaşıyorlar.sağa sola saldırıyorlar.

Cavit19
Cavit19 @elazığ - 6 ay Önce

Memlekete hayrı yok ama o övenin olurda faydası olur diye dalkavukluk yapıyor.

Tavukçu Abuzer
Tavukçu Abuzer - 6 ay Önce

Seçim Kurulu kararı ile vekil oldu ama ilk seçimde ikinci sırada bile olsa gidemez

Testi
Testi - 6 ay Önce

Testi yaptırdım memleketini seven Elazığlı çıktı.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109