Milletvekili Demirbağ Kovancılar ve Palu’yu Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kovancılar ve Palu ilçelerini ziyaret etti. Vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Milletvekili Demirbağ, ilçelerde yürütülen çalışmaları inceleyerek bilgi aldı.

Milletvekili Demirbağ Kovancılar ve Palu’yu Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kovancılar ve Palu ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Kovancılar ilçesini ziyaret eden Milletvekili Zülfü Demirbağ, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar’ı da ziyaret ederek ilçede yürütülen yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Milletvekili Demirbağ daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi.

İncelemelerin ardından değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Demirbağ, ilçeye yapılan hizmetlerden bahsetti.

DEMİRBAĞ: KOVANCILAR ‘DA YARIM BIRAKTIĞIMIZ ESNAF KARDEŞLERİMİZİ ZİYARET ETTİK

Milletvekili Demirbağ, “Bugün öğlen saatinden itibaren daha öncede esnaf gezisinde bulunduğumuz Kovancılar ‘da yarım bıraktığımız esnaf kardeşlerimizi ziyaret ettik. Daha sonrada spor tesislerini ziyaret etme fırsatında bulunduk. Gençlik spor bakanlığı olarak gerekse Elazığ gençlik spor müdürlüğünün yaptığı güzel hizmetler var. Spor sahası yenilendi ve gençlik merkezi daha önce yapıldı.” dedi.

Palu ilçesini de ziyaret eden Milletvekili Demirbağ, Palu Dernek Başkanı Fadıl Ülgen ve beraberindekiler ile yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek Paraşütçülerin atlama anlarını izledi.

Palu Der Başkanı Fadıl Ülgen, ilçede yapılacak hizmetler için güç birliğinin gerektiğini kaydetti.

ÜLGEN: GÜÇ BİRLİĞİ EYLEM BİRLİĞİ YAPARAK HAREKET ETMELİYİZ

Palu Der Başkanı Fadıl Ülgen, “ Belediye başkanımız, kaymakamımız, derneğimiz, sivil toplum kuruluşları ile beraber bu hizmetlerin yapılması noktasında hareket ederek, güç birliği eylem birliği yaparak hareket etmeliyiz.” dedi.

DEMİRBAĞ:  PALU’YU LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIMAK İÇİN EL BİRLİĞİ İLE GAYRET EDECEĞİZ

İlk fırsatta Palu Belediye binasının yenileceğini ifade eden Demirbağ, “Palu’yu layık olduğu yere taşımak için el birliği ile gayret edeceğiz. Palu’da gerçekten yıllardır belki 10 yıla aşkındır ihmal edilen yolların asfaltından yeni bulvarların açılmasına varıncaya kadar. Şimdi öğretmen evi ihale ediliyor. Lise aynı şekilde bütün bu hizmetler birer birer yapılacak, belediye binamızda ilk fırsata yenileyeceğiz. Yine şehrin içerisindeki o yoluda inşallah asfalt yapacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 18:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyaret
ziyaret - 1 hafta Önce

Zülfü, Kovancılar ve Palu'yu gezip oradaki insanların dertlerine derman mı olacak? Bu adamın kendisine faydası yok, sadece mecliste el kaldırma işi yapıyor.

Vicdan hanım
Vicdan hanım @ziyaret - 1 hafta Önce

Gezi dert dinli not alı en azından size evde yatanı dışarda tatil yapanı yüzünüze bakmayanı gerek

Spor müdürü
Spor müdürü - 1 hafta Önce

Spor müdürü Sedat ve Suphi olduğu zaman yapılan hizmeti de Samet Eren’e mal edeydiniz!

Dükün suphi
Dükün suphi @Spor müdürü - 1 hafta Önce

Suphi elazığın gelmiş geçmiş türkiye tarihinin en vasat ve en yetersiz en liyakatsiz kişisi olduğunu dünya alem biliyor. Burda suphiyi öven de kesin kendisidir. Başka birinin onu övme ihtimali yok.. cevdet yılmazın torpillisi olarak getirildi o kadar yetersiz ve vasattı ki cevdet yılmaz bile onu orda tutamadı...

Kuyucu samet
Kuyucu samet @Spor müdürü - 1 hafta Önce

Adamın tek suçu Bingöl’lü olmakmı? Suphi Elazığ’ın en mütevazi ve en başarılı il müdürüydü. Hadi o Bingöllü ya Elazığlı Sedat Acar’a ne bahane bulacaksınız! Yanında çalışırken adamın kuyusunu kazdı bu Samet bey

Vedat
Vedat @Spor müdürü - 1 hafta Önce

Tanımasak suphiyi müdür diye yutturacaksınız. Mevcut müdürü sevmemek anlaşılır bir durum ancak Bingöllü suphiyi başarılıymış gibi sunmakta tüm inandırıcılığınızı kaybettirir.

Haklı
Haklı @Spor müdürü - 1 hafta Önce

Cedden rehmet gakgo. Vekillerin prensi spor müdürü samet

Vedat
Vedat - 1 hafta Önce

Zılfo yinemi gelmiş? boş gelip boş gidiyor

Sahipsiz Elâzığ
Sahipsiz Elâzığ - 1 hafta Önce

Tabi iş yok gençler ne yapacak yaptıklarınızdan gurur duyun


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109