Milletvekili Demirbağ, Köy Konutlarını İnceledi

Korona virüs tedavisi tamamlanan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, AFAD tarafından köylerde devam eden TOKİ konutlarını inceledi.

Milletvekili Demirbağ, Köy Konutlarını İnceledi

Korona virüs tedavisini tamamlayan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’a geldi.

Elazığ’daki temaslarına köylerde devam eden deprem konutları ile başlayan Milletvekili Demirbağ’a ziyaretinde AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı ve Şube Müdürleri, Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Başkanı Nafiz Koca eşlik etti.

İlk olarak Mollakendi Karşıbağ Mahallesi’ne giden Demirbağ ve beraberindekiler buradaki deprem konutları ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Milletvekili Demirbağ, beraberindekiler ile birlikte daha sonra Değirmenönü, Yukarı İçme Köylerini gezerek, Çelik Konstrüksiyon ile yapılan deprem konutlarını inceledi.

DEMİRBAĞ: BAZI DEĞİŞİKLİKLER YAPABİLİR MİYİZ BUNA BAKMAK İÇİN GELDİK

Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “20 gün kadar koronavirüs tedavisinin ardından tabi meclisin bütçe görüşmeleri de vardı 2 aya yakın Elazığ’dan uzak kaldık. Gelmişken bugün Ahmet Tevfik Ozan hocamızın cenazesine katıldık. Oradan da eski adıyla Zenteriş köyümüzü ziyarete geldik, konutlara yerinde baktık. Çevre düzeniyle evlerimiz çok güzel olmuş. Köylülerimiz şuanda şehirdeler ancak yazın köye geldiklerinde gerçekten çok güzel bir ortam olacak. Buralarda yeni yapılacak konutlarda daha kullanışlı hale getirebilmek için bazı değişiklikler yapabilir miyiz buna bakmak için geldik” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEPREM VURDU
DEPREM VURDU - 1 yıl Önce

GİDİN SİZ KALIN ORDA BAKALIM KALABİLİYOMUSUNUZ SAYIN

ELAZIĞLI
ELAZIĞLI - 1 yıl Önce

Ucube proje ve ucube siyaset...

Kör Cumo
Kör Cumo - 1 yıl Önce

Cikmis meydana.Gene neyi kovalayacak.Digerlerinden ayrilmis sirayi koymuslar gezmeyi.Ne de yapsaz bosuna hesap gunu gelir elbet

hüseyin
hüseyin - 1 yıl Önce

REİS bu vizyonsuzların elinden daha çok çeker

Testçi
Testçi - 1 yıl Önce

Testçi gelmiş hayırdır ne is

Gakgom
Gakgom - 1 yıl Önce

BİZDE DEDİK İHANET 19 VİRÜSÜ TAM BİTMİŞ KURTULDUK DEDİK SEVİNDİK .HELE BAK YAV YANILMIŞIZ YİNE ORTALARDA FUZULİ GEZİYOR..

Zenteriçli
Zenteriçli - 1 yıl Önce

Zülfü bey ve Nafiz koca;gerçekten biraz vicdanen baktıysanız acilen proje değişikliğine gitmek lazım. Tek kat ev olmaz köyde millet mağdur. Bunun geri dönüşü yok. Yazıktır köylüye

melik
melik @Zenteriçli - 1 yıl Önce

Nafiz koca söz sende. inşAllah olması gerekenleri söyleyebilmişsindir. hani m.paşada iş işden geçmeden bir katta 8 daire olmaz demiştin ya..vakit geçmiş olsa bile birşeyler değişmiş mi acabaaaaaaaaaaaaaaaa

Torun
Torun - 1 yıl Önce

Bu adamı seven varmı acaba Elazığ,da


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109