Milletvekili Demirbağ, MÜSİAD ve Genç ASRİAD'da

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan, yönetimi ve Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı ve yönetimiyle bir araya geldi.

Milletvekili Demirbağ, MÜSİAD ve Genç ASRİAD'da

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarını sürdürdü.

Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, MÜSİAD Elazığ Şubesi ve Genç ASRİAD Elazığ Şubesi’ni ziyaret etti.

GÜRKAN: SÜREKLİ HALKLA İÇ İÇE OLAN BİR MİLLETVEKİLİMİZ”

Milletvekili Demirbağ ilk olarak 23. Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Tekin Gürkan ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Milletvekili Zülfü Demirbağ’ı ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan: “Milletvekilimiz Sayın Zülfü Demirbağ’ı ağırlamaktan onur duyduk. Bizim geçtiğimiz günlerde genel kurul toplantımız olmuştu. Sayın Vekilimiz de Mecliste yoğun temposu olduğu için kongremize katılamamış ancak bizlere tebrik mesajlarını iletmişti. Biz Sayın Vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla da konuştuğumuz zaman, Sayın Vekilimiz: bir vekilin yapması gereken neyse, gerçekten her şeyi yapıyor. Sürekli sahada olan, sürekli halkla iç içe olan ve halkın sorunlarını dinleyen bir Milletvekilimiz. Biz bu anlamda kendisine müteşekkiriz ve kendisinden de memnunuz. Bizler MÜSİAD olarak ekonomik ağırlıklı bir iş örgütüyüz. Şehrin kalkınmasına ve gelişmesine yönelik çalışmalarımız var. Sayın Vekilimiz de bu konuda ne zaman arasak telefonlarımıza çıkan, sorunlarımızı çözme konusunda gayret eden ve bu konuda kendine dert edinen bir Milletvekilimiz. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, hoş geldiniz ve şeref verdiniz diyoruz” dedi.

DEMİRBAĞ: MÜSİAD’IN, ELAZIĞ’A GAYRETLİ HİZMETLERİ VAR

Milletvekili Zülfü Demirbağ ise: “Ziyaretlerimiz kapsamında Tekin Gürkan kardeşimiz ve yönetimi ile bir araya geldik. Kendisi de belirtti kongreye, yoğun Meclis çalışmalarımızdan dolayı katılamamıştık. Kendilerinin bu göreve yeniden devam ettiği için hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Ayrıca, MÜSİAD bizim kendi kuruluşumuz ve ziyaret etmenin mutluluğunu yaşadık. Allah kendilerinden razı olsun. Elazığ’ımıza gayretli hizmetleri var. Hizmetlerinin hayırlı bir şekilde devamını diliyorum” diye konuştu.

NAMLI: SAYIN VEKİLİMİZİN TECRÜBELERİNDEN İSTİFADE EDECEĞİZ

AK Parti Elazığ Milletvekili daha sonra, Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı ve yönetimi ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Genç ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Musa Alperen Namlı, “Sayın Vekilimizi Genç ASRİAD olarak davet ettik. Kendisi de sağ olsun davetimize icabet etti. Bugün genç iş adamları arkadaşlarımızla birlikte siyaset, ticaret konuşacağız ve Vekilimizin tecrübelerinden faydalanacağız. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

DEMİRBAĞ: GENÇ KARDEŞLERİMİZİ, ELAZIĞ’IN İŞ HAYATINDA AKTİF OLARAK BULUNMALARINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM

Milletvekili Demirbağ da: “Her gün olduğu gibi bugün de, sabah saatlerinden itibaren oldukça yoğun temaslarımız oldu. Bu saatte de ASRİAD’ımızın daveti üzerine buradayız. Genç kardeşlerimizi, gençliklerine rağmen müteşebbis iş adamları olarak, Elazığ’ın iş hayatında aktif olarak bulunmalarından dolayı tebrik ediyor ve mutluluk duyuyorum. Nazik davetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

Daha sonra Milletvekili Demirbağ ve Genç ASRİAD yönetimi istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109