Milletvekili Demirbağ Palu DER’i Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul toplantısında yeniden başkanlığa Seçilen Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen’le bir araya geldi. Başkan Ülgen; “Sayın vekilimiz, Elazığ’da taban siyaseti yaparak halkın sorunlarıyla bire bir ilgileniyor, kendisiyle gurur duyuyoruz” dedi.

Milletvekili Demirbağ Palu DER’i Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki ziyaretlerine devam ediyor.

Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde kongreye giden ve yeniden başkan seçilen Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen ile bir araya geldi.

DEMİRBAĞ: ELAZIĞ VE PALU İÇİN ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kongreye de katıldığını anımsatan Milletvekili Demirbağ, Ülgen ve ekibine başarı temennisinde bulunarak; “Geçtiğimiz günlerde Palu Kültür ve Dayanışma Derneği’nin genel kurul toplantısına da katılmıştık. Bugün de Palu Der’i de ziyaret ettik. Ziyaretimizde ilimizle ilgili sorunlarla görüşme fırsatı bulduk. Tabi ilerleyen günlerde de istişarelerde bulunacağız ve Elazığ ile Palu için üzerimize düşen ne ise yapmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda Sayın Ülgen ve yönetimini bir kez daha tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

ÜLGEN: SAYIN VEKİLİMİZ, ELAZIĞ’DA TABAN SİYASETİ YAPARAK HALKIN SORUNLARIYLA BİRE BİR İLGİLENİYOR; KENDİSİYLE GURUR DUYUYORUZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Palu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Fadıl Ülgen; “Genel kurulun ardından sayın vekilimiz ziyarette bulundular. Sayın vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Kendisi gerçekten çok değerli bir isim. Palu’muzla ilgili sorunların çözümü noktasında her zaman arayış içinde olan ve çalışan kıymetli vekilimizle gurur duyuyoruz. Elazığ’da taban siyaseti yaparak halkın sorunlarıyla ilgilenen milletvekillerimizden biridir kendileri. Tekrar kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109