Milletvekili Demirbağ, Palu Merkez ve Köy Muhtarlarıyla Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Palu merkez ve köy muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Milletvekili Demirbağ muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.

Milletvekili Demirbağ, Palu Merkez ve Köy Muhtarlarıyla Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Palu merkez ve köy muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya Palu Belediye Başkanı Bekir Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Murat Okubay, AK Parti Palu İlçe Başkanı Hasbi Erginöz, Önceki dönem Palu Belediye Başkanı Efrayim Ünalan, Palu İl Genel Meclis Üyesi Ali Karabulut, Kovancılar İl Genel Meclis Üyesi Kainat Bağbudar, Palu AK Parti belediye Meclis Üyeleri, Palu AK Parti Gençlik Kolları ve parti yönetim kurulu üyeleri, Palu Der Başkanı Fadıl Ülgen, Palu merkez mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

DEMİRBAĞ: ÇÖZÜM BULMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİK

Muhtarların sorun ve taleplerini dinledikten sonra açıklamalarda bulunan Milletvekili Demirbağ, sorunların ve taleplerin giderilmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyleyerek, “10 günü aşkın bir süredir ilimizde meclis tatiline müteakip bölgesel muhtarlarımızla, STK’lar ile bir araya geliyoruz. Bugünkü programımızda da Palu’muzun gerek merkez gerekse köylerimizdeki muhtarlarımız ile bir aradayız. Muhtarlarımız ile beraber belediye başkanımız, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz burada, İl genel Meclis Başkanımız burada, ilçe başkanımız burada. Daire müdürlerimiz ile bir araya getirme sureti ile bizim geçmiş tecrübelerimize de dayanarak toplantının daha verimli olacağını düşünerek kurum temsilcilerimizle buradayız. Gerek deprem gerekse de yapılacak olan hizmetler konusunda muhtarlarımızın taleplerini almak varsa şikayetlerini almak ve bunlara çözüm bulmak için bir araya geldik” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
23.01
23.01 - 6 ay Önce

Elazigi 11 tane ilcesi var babam nedir bu palu palu palu. Zaten ne cektiyse bu elazig palulularin cikardigi bu vekillerden cekti her sene 4 vekil cikariyor. Adam kayirma torpil isleri onu oraya ata bunu buraya ata oraya bizim adamimizi getir buraya bunu gotur baska bir is yaptiklari yok. Bıktık gurban olam bu palulularin cikardigi is yapmayan vekilerden.

Sabri çelik
Sabri çelik - 6 ay Önce

Devlet paluyu bingöle bağlasın Elazığda paludan kurtulsun. Arapgir kemaliye elazığın olsun palu bingölün olsun

Hako
Hako @Sabri çelik - 6 ay Önce

Palu lulardan olmazsa Elazığ köy olur Zoruna gidiyorsa git kendini Malatya nüfusuna kaydet

Ahmet güler gakgo
Ahmet güler gakgo - 6 ay Önce

Aşağı in palu, yukarı cık palu. Sağa dön palu, sola dön palu daha gına geldi. Paludan başka ilçe yokmu babam? Niye herşeyin önünde palu? Sebep ne?

Palulu
Palulu @Ahmet güler gakgo - 6 ay Önce

Her ilçenin haberleri veriliyor. Paluya olan kıskançlığınız diğer haberleri görmenize engel oluyor. Neyiniz eksik Paludan? Milletvekili eksik diyorsanız o iş siyasetle alakalı birşey. Varsa kabiliyetiniz siz de ortaya atılıp vekil olun...

Nt 23
Nt 23 @Ahmet güler gakgo - 6 ay Önce

Elazığ daha yok iken Palu vardı sebebi bu olmasın.

Nihat genç
Nihat genç - 6 ay Önce

Başka ilçe yok varsa yoksa palu, palulular var. İlçeler arasında yaptığınız bu ayrımcılık size yol, su, elektrik olarak geri döner zılfo efendi. Elazığ paludan ibaret değildir bilesiz.

Sadık inanç
Sadık inanç - 6 ay Önce

Paluya bir faydan olsa derdine yanmam!! Hep tribüne oynuyorsun.

Okan
Okan - 6 ay Önce

Adamda biraz utanma olur hangi yüzle Elazığ da vatandaşın yüzüne bakıyormayıptır

hakan genç
hakan genç - 6 ay Önce

milletvekilliğinden sonra palu'ya muhtar ol, sana çok yakışır.

Cihan
Cihan - 6 ay Önce

Elazığlılar icin kansız diyen vekil değilmi bu? Hangi yüzle Elazığa gelmiş

Biz üzerimize alınmadık
Biz üzerimize alınmadık @Cihan - 6 ay Önce

Elazığlılara demedi . Depremde Elaziğa hizmet edilemedi diyen kansız şerefsizlere dedi . Kesinlikle haklıydı .abdul hamitin dedigi gibi bu milletin en kötü huyu hizmeti ve iyiligi çabuk unutuyor getirdigim çeşmeden suyu kana kana içip boğazları kurumadan küfür edecekler demesi zülfü demirbagin sözüne eş degerdir


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109