Milletvekili Demirbağ, Pincirik Bölgesi Muhtarları ile Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, muhtarlarla gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Pincirik bölgesi ile devam etti.

Milletvekili Demirbağ, Pincirik Bölgesi Muhtarları ile Buluştu

Hafta sonunu seçim bölgesi Elazığ’da geçiren Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Pazar gününü Pincirik Bölgesi köy muhtarlarına ayırdı.

Muhtarlarla İstişare toplantısı yapan AK parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’a İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet, Afad İl Müdürü Osman Pıhtılı ve İl Özel İdare Köy Yolları Müdürlüğü’nden Şefik Özsoy’da eşlik etti.

Elazığ’daki her bölgenin muhtarları ile bir araya geldiklerini anımsatan Demirbağ, muhtarlardan sorun ve sıkıntıları dinleyerek çözüm ürettiklerini söyledi.

DEMİRBAĞ: SORUNLARI, MAHALLİNDE DİNLEYEREK, ÇÖZÜM NOKTASINDA ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

Zülfü Demirbağ: “Burada muhtarlarımızın resmi kurumlara gitmesine gerek kalmadan, kurum müdürlerimize ile olmayan yetkililere telefonla ulaşmak suretiyle gerekeni söylüyoruz. Hafta içerisinde görüşmek suretiyle sorunlarını çözmelerine yardımcı oluyoruz. Ben bugün bu bölgedeki muhtarlarımızın ve bölge insanının ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah devlet olarak Elazığımız’da da deprem sonrasında bugüne kadar güzel işler yapıldı. Her ne kadar tüm talepler yüzde yüz tam arzu edilen şekilde insanın olduğu yerde hatasız bir şekilde yapmak karşılamak mümkün değilse de devletimizin çok büyük fedakarlığı oldu. Tüm imkanları seferber etti. Bundan sonrada inşallah deprem başta olmak üzere; ilimizin, ilçelerimizi, köylerimizin sorunlarını böyle mahallinde dinlemek tespit etmek suretiyle bunların çözümünü bulma noktasında üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zilfi Ağam Kan Testi Yaptırdım?
Zilfi Ağam Kan Testi Yaptırdım? - 4 ay Önce

Elazığ kimlere kalmış. Hey maşAllah...

Zıbanaklı
Zıbanaklı - 4 ay Önce

Vekiller çoğ geziyi mikrop yayılmasın mazAllah zengin fakir dinlemiyi aha bıgün pırofösör öldü

Hasan yıldırımdinç
Hasan yıldırımdinç - 4 ay Önce

Milleti kandirmaktan başka bişi deyil

Testi yaptıran lar
Testi yaptıran lar - 4 ay Önce

Testi yaptırıp zulfo ağaya uygun olanlar aynı masada toplanmışlar vay be ne güzel kimlere iş sözü aldınız da memleketin oyunu satıyorsunuz

Gakgom
Gakgom - 4 ay Önce

İhanet 19 kol geziyor aman dikkat ...Aziz şehir kimlere kaldı vağğğğğ vağğğğ..

Ali çok
Ali çok - 4 ay Önce

Abdullahpaşa ya orta hasarlı ev sahipleri ile görüşsün

Elaziz
Elaziz - 4 ay Önce

Bu adam beni nasıl temsil eder yaw.

Zülfo
Zülfo - 4 ay Önce

Mide de lazım o masaya oturmak için, gerçi pardon kansız olmak yetiyordu!


SIRADAKİ HABER

banner103