Milletvekili Demirbağ, Yemişlik Köyü Sakinleri İle Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Yemişlik Köyü sakinleri ile bir araya geldi. Milletvekili Demirbağ ayrıca depremde yıkılan ve yapımı devam eden Dilber Hatun Camisinde incelemelerde bulundu.

Milletvekili Demirbağ, Yemişlik Köyü Sakinleri İle Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Yemişlik köyü sakinleri ile bir araya geldi.

Köy sakinlerinin taleplerini dinleyen Milletvekili Demirbağ, 24 Ocak’ta yaşanan depremde hasar alan ve yapımına ilk başlanan dilber hatun camiinde incelemelerde bulundu.

Milletvekili Demirbağ’a İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Şiş, TEİAŞ Bölge Müdürü Ahmet Saraç ile Fırat Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kenan Peker’de eşlik etti. 

DEMİRBAĞ: MİYADUN KÖYÜMÜZE VE ELAZIĞ’IMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Demirbağ, depremde hasar alan ve yapımına ilk başlanan dilber hatun caminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Hafta içinde meclis çalışmalarına katılıyoruz. Hafta sonu da Elazığ’a geliyoruz. Bugün valimiz, bürokratlar, valimiz, AFAD, Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüzle istişarelerde bulunduk. Yarında bakanımız teşrif edecekler. Bakanımızın gelişi öncesinde bir hazırlık yaptık. Hemşerilerimizin beklentiler, mevcut konutların durumu ile ilgili istişare yaptık. O toplantıdan sonra bugün Miyadun köyümüzdeyiz. Yemişlik (Yadirgar Bahçeleri) olarak geçiyor burası. Buradaki cami depremde hasar görmüştü. Hasar gören camiler içerisinde ilk yapılan camilerden biri. Güzel 300 m2 üzerine kurulu, bodrum katında kuran kursu olacak şekilde çekme katı 150 metre olacak şekilde 450 m2’lik bir cami. Yanında da ileriye dönük idare binası olarak güzel bir cami inşa etmiş olacaklar. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Devlet millet el ele vermek sureti ile inşallah bu yaralarımızı saracağız. Miyadun köyümüze ve Elazığ’ımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zaza
Zaza - 2 ay Önce

Bakanın geleceğini duydu ya sahaya indi

Abuzer
Abuzer @Zaza - 2 ay Önce

Yaptığı tek iş Bakan geldiğinde etrafında dolanmak, birkaç kişiyi yanına alıp köylere gidip dolanmak,

Gakgomm
Gakgomm - 2 ay Önce

İhanet 19 sahnelerde ...

depremzade
depremzade @Gakgomm - 2 ay Önce

prof kenan senin ne işin var siyasette . İlim yap. filim değil

Hmm
Hmm - 2 ay Önce

Yemişlik'e sahip çıkmaya gitmiş

Hilmi
Hilmi @Hmm - 2 ay Önce

Test yaptırmışlardır. Yoksa bulaşır mulaşır MazAllah

Cavit19
Cavit19 - 2 ay Önce

Helal sana yaşa ,varol, sağol

Kasım
Kasım - 2 ay Önce

Allah senden razı olsun,seni seviyoruz,milletvekilim.Gayretlerini takdir ediyor,sağlık ve afiyetler diliyoruz.

Scarface
Scarface @Kasım - 2 ay Önce

Böyle yalamaya devam edin , ne menfaat buldun da bu adamdan salyaların heryere taşmış durumda

Rasim
Rasim - 2 ay Önce

Bu defa sağ kolu olan İbrahim Şerbet yanının da değil,

ABC
ABC - 2 ay Önce

zülfü nün partide hiç bir karşılığı yokmuş. her katıldığı program da saatlerce kendisini över över durur. üzerinde o kadar baskı olmasına rağmen özgül ağırlığı ile getirebildiği bir çöp bile olmadı elazığa. anca şekerim var deyip yaşlıyım bana hürmet deyip salya saça saça bağora çağıra. iş yapsın iş

Ali Hıdır
Ali Hıdır - 2 ay Önce

GeROL ŞOV muptelalari nedense bu yalama da takip tanımıyorlar.Sadece laf üreten hayatta halk için hiçbir icraat yapmamış biri için paralı kurşun asker gibiler.Havlamalari bundandır.pkk ile kolkola anayasa,eset ile kolkola, Türkiye'yi
ermenistana jurnalle sonrada halktan birşey bekle.Debelenin.


SIRADAKİ HABER

banner7