Milletvekili Demirbağ Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Ulukent Mahallesi, Şıra Meydanı, Kapalı Çarşı ve Sivrice ilçesini ziyaret etti. Milletvekili Demirbağ ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Milletvekili Demirbağ Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, mahalle ve ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Milletvekili Demirbağ, bu kapsamda ilk olarak, Ulukent Mahallesine giderek İl Gençlik Kolları Başakanı, Afad ve İl Özel İdare Şube Müdürleri, Doğukent-Ulukent Mahalle Muhtarları, Ulukent Mahalle Başkanı ve Efrayim Ünalan ile birlikte Ulukent Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, hasbihal etti.

Milletvekili Demirbağ, Ulukent mahallesinin ardından AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi, Erimli Belediye Başkanı ve Bakkallar Esnaf Odası Başkanı ile birlikte Şıra Meydanı ve Kapalı Çarşıya giderek esnaflarla bir araya geldi.

Milletvekili Demirbağ daha sonra AK Parti Sivrice İlçe Başkanı Cemal Babür, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti Sivrice Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel Meclis Üyesi ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte Sivrice Kaymakamlığına atanan Efecan Şahin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunup, başarılar diledi.

Milletvekili Demirbağ, beraberinde AK Parti Sivrice İlçe Başkanı Cemal Babür, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, AK Parti Sivrice Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel Meclis Üyesi ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri İle Sivrice ki TOKİ sakinlerinden Hacı Akif Demir’i ziyaret etti.

1

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2022, 13:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109