Milletvekili Demirbağ’ın Girişimleriyle, Erimli Ortaokulu’nun Yalıtım Sorunu Çözülüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Erimli beldesinde Bulunan Erimli Ortaokulu’nun yalıtımıyla ilgili talep için girişimlerde bulundu. Okul idarecileri ve veliler, yalıtım sorununun çözümü için girişimlerde bulunan Milletvekili Demirbağ’a teşekkür etti.

Milletvekili Demirbağ’ın Girişimleriyle, Erimli Ortaokulu’nun Yalıtım Sorunu Çözülüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’da ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Milletvekili Demirbağ, Arıcak ilçesine bağlı Erimli Beldesinde temaslarda bulundu.

Beldede davul ve klarnetle karşılanan Milletvekili Demirbağ, ilk olarak Zehra Uğur ve Seyfullah Demir'in düğün törenlerine katılarak, genç çifte mutluluklar diledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ daha sonra, Erimli Ortaokulu’nda velilerle bir araya geldi.

Yaklaşan kış mevsimi öncesinde okulun yalıtım sorunu için Milletvekili Demirbağ’a taleplerini ileten okul idarecileri ve velilerle buluşan Milletvekili Demirbağ, talebe karşılık olarak girişimlerde bulundu.

DEMİRBAĞ: ÇOCUKLARIMIZIN ÜŞÜMEMESİ İÇİN GİRİŞİMLERDE BULUNDUK

Okulda eğitim gören çocukların kış aylarında üşümemesi adına yalıtım sorununun çözüleceğini müjdeleyen Milletvekili Zülfü Demirbağ; “İçinde bulunduğumuz okulun bazı tadilatları noktasında bizden talepte bulunuldu. Okulun yalıtımı konusunda okul idarecilerimizin, velilerimizin isteği oldu. Nasip olursa önümüzdeki haftadan itibaren çalışmaların başlaması için girişimlerde bulunduk ve görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Hanım kardeşlerimiz de yaklaşan kış ayı için çocuklarının üşümemesi için ricacı oldular. İnşallah onların isteklerini de yerine getireceğiz. Tabi Erimli’ye geldiğimizde her zaman böyle ilgi ve alaka ile karşılaşıyoruz. Herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GÜREVİN: SAYIN VEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Erimli Ortaokulu Müdürü Bahar Gürevin ise Milletvekili Demirbağ’ın kendilerini yalnız bırakmadığını ifade ederek; “Sayın vekilimiz bizleri yalnız bırakmadı, kendisine teşekkür ediyoruz. Talebimizi olumlu karşıladı kendileri. İnşallah okulumuzun yalıtım sorunu çözülecek ve sayın vekilimizi de açılışımıza davet edeceğiz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YILMAZ: SAYIN VEKİLİMİZİN GİRİŞİMLERİYLE OKULUMUZUN SORUNU ÇÖZÜLECEK

Erimli Belde Belediye Başkanı Cihan Yılmaz da “Sayın vekilimize ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Velilerimiz Cuma günü bizlerin yanına geldi ve okul ile ilgili taleplerini iletti. Bizler de sayın vekilimize isteklerimizi ilettik. İnşallah sayın vekilimizin desteği ve girişimleriyle bu sorunumuz çözülecek. Bütün velilerimiz adına sayın vekilimize çok teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

Erimli Ortaokulu velileri de destekleri için Milletvekili Demirbağ’a teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109