Milletvekili Erol, Meclis Kapısında Nöbet Tutan Baro Başkanlarına Destek Verdi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, meclis kapısında nöbet tutan baro başkanlarına destek verdi.

Milletvekili Erol, Meclis Kapısında Nöbet Tutan Baro Başkanlarına Destek Verdi

AK Parti tarafından meclise sunulan "çoklu baro" teklifinin görüşmelerine TBMM Adalet Komisyonu’nda görüşülmeye başlandı.

Görüşmelere katılmak isteyen baro başkanları Meclis'e alınmadı.

35 ilin baro başkanı ve CHP'li milletvekilleri gece boyunca Çankaya kapısının önünde nöbet tuttu.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, baro başkanlarının meclis önündeki nöbetine destek verdiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 15:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
gakgo
gakgo - 1 ay Önce

mevzuat komisyonuna rağmen gitmeyen baro başkanları neyin derdinde? meclisin önündelermiş peehhhh...bu kanuni değişikliği mevzuat komisyonu hazırlar, baro başkanları gidip orda derdini anlatacakken siyaset yapıp meclis önünde oturuyorlar...devlet sizi dikkate alıyor işte neyin inkarındasınız gidin derdinizi anlatın!!!

gakgo 3
gakgo 3 @gakgo - 1 ay Önce

o iş öyle olmaz! istemezlerse hesap kesmek isterlerse SANDIKTA...Sandık gunune kadar Feyzioğlunun başkanlığını hiç bir demokratik düzen tartışamaz! mevzuat açık ve net dolayısıyla hukuk devletinin gereği olarak da feyzioğlunu tasvip etsinler ya da etmesinler Başkanlığını paşa paşa kabul edecekler!

Bumin
Bumin @gakgo - 1 ay Önce

İlk seçildiği günle bugün geldiği nokta arasında sanırım hiçbir fark görmüyorsunuz. Oy vermiş olabilirler, gelinen noktada artık kendilerini temsil etmediğini düşünüyorlar. 81 ilin barosu, barolar birliği başkanını istemiyor. Sizin için bunda sorun yoksa benim için de yok.

gakgo 2
gakgo 2 @gakgo - 1 ay Önce

bumin efendi! feyzioğlu tek aday olarak girip ülkedeki tüm avukatları temsil yetkisini kazanmıştır, bitti! üç beş başkan çıkıp istese noolur istememese nee... ülkemizdeki ilk korona vakasından hemen önce feyzioğluyla bu meseleyi yüzyüze görüştük ve adam şunu diyor "ben tek aday olarak girip geçerli tüm oyları olumlu alarak başkan oldum, peki bana muhalif baro başkanları yüzde kaç aldı? ve ben tüm evukatları temsil ederken onlar sadece bir ili temsil ediyor. dönüp kendilerine baksınlar"

Bumin
Bumin @gakgo - 1 ay Önce

Ha, tamam o zaman. Fakat bir şeyi yine atlamışsın. Bu avukatlar Feyzioğlu'nu istemiyorlar zaten.

gakgo1
gakgo1 @gakgo - 1 ay Önce

BUMİN efendi! TV izlemiyorum...TBB başkanı FEYZİOĞLU, kendisi açıkladı gitmediler bu sefer ben rica ediyorum komisyon davetine uyup gidip görüşün diye.

Bumin
Bumin @gakgo - 1 ay Önce

Sorun da zaten komisyona alınmamaları.Sanırım izlediğin kanallarda bunu söylemediler.

Adalet
Adalet - 1 ay Önce

Adelet mi var .Zenginler icin var zaten.E memleket de fakir olmadigi icin bos isler.Ha bir de liyakat ve adalette Hz Omerler ,Hz Osmanlar basimizda.Ver mehteri

Yb
Yb - 1 ay Önce

Ancak şov yapıyor, başka iş yok.yazıklar olsun.

Alabay
Alabay @Yb - 1 ay Önce

haklısın şov yapıyor.atkı takıp sokak sokak geziyor tutamayacağı sözler veriyor.ha bide aldığı maaşın yarısını şehrin takımına yarisini öğrencilere veriyor. Bu şehrin gün geçtikçe gerilemesindeki en büyük sebep de gürsel erol zaten. Şovun kralı adam resmen

Yb
Yb - 1 ay Önce

Ancak şov yapıyor, başka iş yok.yazıklar olsun.

Erdem
Erdem @Yb - 1 ay Önce

Yorumlarını takip ediyorum,çok sevimsiz bir tipsin.partizanlık gözünü bürümüş.Oturup A haber izlemekten başka ne yapıyorsun? Şov yapıyorsa niye takip ediyorsun birader?oy verdiğin adamlara hesap soracağına gelmişsin 80 yıldır iktidarda olmayan partinin vekilinden sanki her şeyin sorumlusu oymuş gibi hesap soruyorsun.Ne adamlar var yahu.

Yb
Yb - 1 ay Önce

Bumu yere göğe sığdıramadığınız milletvekili.siz daha

ahmedo
ahmedo - 1 ay Önce

çoklu baro sistemini savunanları neden A haber izliyosunuz diye küçümsüyorsunuz? daha ne kadar aciz düşüncelere sahip olacaksınız?

Metehan
Metehan @ahmedo - 1 ay Önce

Ahmedo bey yb rumuzlu arkadasimiz habere konu olan avukatlarin hak arayisina destek veren sayin erol icin yorum yapmis. Ortada bir kucumseme varsa bunu erdem bey degil yb yapiyor. Hak arayan ve hak arayanlarin yaninda olan birini kucumsuyor. Bunu gormezden gelip a haber izleyenleri niye kucumsuyorsunuz demek cok enteresan.İsteyen istedigi yeri izler takip eder..a haberin nasil haberler yaptigi aşikar. ayrica yb rumuzlu arkadasin onceki yorumlarini bende okudum. Mesela dun iyi partililer hakli bir suc duyurusunda bulunmustu o habere yaptigi yorum..kaldiki chp vekili sayin eroldan hesap sormak onu birsey yapmiyorsun diye suclamak iktidarda olmayan gucu olmayan bir parti vekilini suclamak gercekten enteresan

Erdem
Erdem @ahmedo - 1 ay Önce

Çoklu baronun savunup savunulmaması değil olay.yazdığım yorumda barodan söz etmiş miyim ?

Yb
Yb - 1 ay Önce

Erdemisin nesin bilmem başka neye nasıl bakacağımı sizden mi öğreneceğiz.chp zihniyeti bozuk nerde devlet düşmanı var ordalar.not ben ayrıca haberlere bakmıyorum.sadece memleketin yararına kim taş üstüne taş koymuş ben ona bakarım.siz ancak kendinize

Okan
Okan @Yb - 1 ay Önce

Yb, sen hükümet ile devlet arasındaki farkı biliyor musun? Haber izlemiyorum demişsin ama Erdem Bey'in dediği gibi "A Haber"in haberlerindeki metinleri tekrarlamaktan başka bir şey yok. Elinde belge var mı? Kaynağın nedir?
Haber izlemiyor, takip etmiyorsan, bu bilgilere nerden sahip oluyorsun? CHP'nin devlete düşman olduğunu nerden çıkardın? Hak aramak ne zamandan beridir düşmanlık oluyor? Peki sendeki bu sevgisizlik ve kindarlık niye? Sen CHP'nin bu ülkeye yaptıklarını biliyor musun? CHP dediğin parti bu ülkenin kurucu partisidir. Peki CHP en son ne zaman iktidardaydı? Senin bu konuştuğun ağız iftira, yalan, uydurmadan başka bir şey değil. Yandaş medyayı izlemeden bu sözleri söylemen zor. Hiç izlemiyorum deme. İktidarda olmayan bir partinin vekilinden hesap soruyorsun. Hangi hakla? Avukatlar niçin eylem yapıyor? Çoklu baro ne demek, bunun sonucunda ne olur, fikrin var mı? Öngörülerin var mı peki? Yok. Bilginin ve öngörülerinin olmadığı bir konuda, sırf tuttuğun parti yapıyor diye savunuyorsun. Sizin sorununuz yanlışa doğru demek, doğruya yanlış demek. Gürsel Erol'un avukatların yanında olması seni niye rahatsız ediyor? Onur, karakter, haysiyet, adalet, hukuk gibi kavramlar sana ne ifade ediyor? Çamur at izi kalsın.

Yb
Yb - 1 ay Önce

Ne demek gece boyunca beklemek.Allah akıl fikir versin.başka işiniz yok mu? Avukatlar zaten çok para kazanıyorlar.gözünüz doymuyor mu?

akın
akın @Yb - 1 ay Önce

kafaya bak:) bilgin yok fikrin var .


SIRADAKİ HABER

banner7